(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

PRACA

KOGO SZUKAMY?

wychowawców-animatorów obozów tematycznych,
instruktorów sportów zimowych i letnich,
trenerów, instruktorów i pasjonatów piłki nożnej,
znawców i wielbicieli tematyki gier komputerowych,
mistrzów RPG i pasjonatów fantastyki,
instruktorów tańca, śpiewu, aktorstwa, fotografii,
pasjonatów jazdy konnej,
pasjonatów i znawców tematyki manga i anime,
miłośników klocków Lego, instruktorów robotyki,
pasjonatów gotowania, Star Wars, Harrego Pottera i... wielu wielu innych!

KTO MOŻE DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jeżeli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą oraz posiadasz pasję, którą chciałbyś się z dzielić- jest - to praca dla Ciebie! Bez względu na to, czy Twoją pasją jest gra na gitarze, piłka nożna, taniec, RPG, czy też żeglarstwo, w naszej szerokiej gamie obozów i kolonii tematycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Dołącz do Kadry BTA Kompas - Zima 2020

CO ZYSKASZ PRACUJĄC Z NAMI?

zdobędziesz doświadczenie w pracy w jednej z najlepszych firm z branży turystyki dziecięcej i młodzieżowej na polskim rynku
oferujemy jasne warunki współpracy, określone ścieżki rozwoju i związane z tym benefity
dajemy możliwość zaliczenia praktyk studenckich, zdobycia cennego doświadczenia do swojego CV oraz otrzymania referencji
możliwość pracy w różnych atrakcyjnych turystycznie regionach Polski oraz zagranicą
otrzymujesz wsparcie od bardziej doświadczonej kadry
przed rozpoczęciem pracy organizujemy profesjonalne szkolenie połączone z warsztatami oraz spotkania integracyjne dla kadry
u nas masz możliwość połączenia pracy z pasją, współtworzenia programu oraz realizacji własnych pomysłów
dajemy możliwość długotrwałej i stałej współpracy: w sezonie obozów letnich i zimowych, na wycieczkach szkolnych, eventach świątecznych i weekendowych
podczas zlecenia gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd na miejsce i z powrotem, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW

JAK NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

X

KROK 1

Napisz swoje CV

Zawrzyj w nim informacje na temat: swojego wykształcenia – szkoły, uczelnie, kursy (ukończone i te w trakcie realizacji) doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą doświadczenia związanego ze sztuką, sportem, animacją, fantastyką i wszystkim, co może być przydatne na obozach swoich pasji i zainteresowań

X

KROK 2

Wyślij je do Nas

Na adres praca@kompas.pl Będzie super jeśli dołączysz do niego list motywujący opisujący dlaczego chciałbyś z Nami pracować i czego oczekujesz w tej współpracy.

X

KROK 3

Wypełnij ankietę rekrutacyjną

Dotyczy ona Twoich preferencji obozowych, wstępnej dyspozycyjności, jak i podstawowych informacji o Tobie. Ankietę dostaniesz w mailu odpowiadającym na Twoje zgłoszenie, możesz ją też wypełnić już teraz: ankieta rekrutacyjna

X

KROK 4

Wybierz miejsce i dzień rozmowy

Dostępne opcje dostaniesz w kolejnym mailu, po wypełnieniu ankiety rekrutacyjnej.

X

KROK 5

Spotkaj się z Nami i opowiedz o Sobie

X

KROK 6

Przyjedź na szkolenie kadry

Po odbytym przez Ciebie szkoleniu podpiszemy umowę, a Ty jednocześnie staniesz się częścią załogi BTA Kompas.

X

KROK 7

Rusz do akcji jako jeden z Nas!

OFERTY PRACY

ZIMA 2020

Stanowisko

  • Instruktor narciarstwa/snowboardu

Wymagania

  • aktualne uprawnienia instruktorskie (narciarstwo/snowboardu)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
  • kurs wychowawcy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pomysłowość, empatia

Obowiązki

  • prowadzenie szkoleń na stoku
  • opieka nad uczestnikami
  • animacja zajęć po powrocie ze stoku

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • wynagordzenie
  • ubzepieczenie NNW
  • dojazd/zwrot kosztów dojazdu
  • szkolenia i pracę w twórczej ekipie

ZIMA 2020

Stanowisko

  • Wychowawca-animator

Wymagania

  • aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego i KRK
  • doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą

Obowiązki

  • realizacji programu obozu
  • animacja zajęć