Aktywności na wodzie

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

…dobra zabawa na wodzie, budowanie zaufania i współpraca - z Nami to jest możliwie!!! Zajęcia integracyjne , rejsy motywacyjne, regaty dla firm, nurkowanie... to wszystko czeka na Ciebie i Twoich pracowników. Jesteśmy pewni, że nasze pomysły i kreatywność będą pomocne w osiąganiu wyznaczonych przez Państwa strategicznych celów marketingowych oraz biznesowych…

 

Opis programu

…dobra zabawa na wodzie, budowanie zaufania i współpraca - z Nami to jest możliwie!!! Zajęcia integracyjne , rejsy motywacyjne, regaty dla firm, nurkowanie... to wszystko czeka na Ciebie i Twoich pracowników. Jesteśmy pewni, że nasze pomysły i kreatywność będą pomocne w osiąganiu wyznaczonych przez Państwa strategicznych celów marketingowych oraz biznesowych…

Oto konkurencje i aktywności wodne, które możemy zorganizować!

Skutery wodne
Szukasz okazji do szaleństw na wodzie? Z nami wszystko jest możliwe! Skutery wodne to wspaniała zabawa. Szybkość, efektowne zwroty, skoki na fali – wszystko to czeka na Ciebie. Podczas naszych zajęć będziesz mógł pokonać specjalnie przygotowany tor. Dostaniesz okazję do wzięcia udziału w konkursie ewolucji na skuterze lub po prostu wybierzesz się na wodną wyprawę.

Łodzie typu RIB
 Łodzie hybrydowe typu RIB to połączenie pontonu z łodzią motorową. Ich konstrukcja pozwala na rozwijanie niewiarygodnie dużych prędkości. Skakanie RIBAMI na falach bądź ślizganie się z dużą prędkością po tafli wody gładkiej jak lustro, dostarcza silnych i niezapomnianych wrażeń. Weź udziału w wodnej imprezie na orientację, wypłyń w poszukiwaniu zaginionego skarbu lub pokonaj specjalnie przygotowany tor.

Jazda na bananie i kole
Dmuchany banan lub koło o średnicy 3 metrów, to wspaniała zabawa niezależnie od wieku. Każdy z tych obiektów ciągnięty jest po wodzie za pędzącą motorówką. Zadaniem pasażerów jest jak najdłużej utrzymać się na dmuchanym przedmiocie, podczas gdy motorówka robi ostre zwroty i płynie pod falę. Silne przechyły, podskoki na falach – dobra zabawa gwarantowana!

Nurkowanie
Fascynuje Cię podwodny świat? A może jeszcze nie było okazji zejść pod wodę? Oddychanie i pływanie w pełnym sprzęcie nurkowym, połączone z podziwianiem znajdujących się tam atrakcji, dla każdego stanowi nie lada przeżycie. Z nami możesz wziąć udział w poszukiwaniu podwodnych skarbów. Oczywiście każdy uczestnik schodzi pod wodę z instruktorem.

Żeglarstwo
Poczuj wiatr w żaglach, wykorzystaj siły natury i cała na przód ku nowej przygodzie! Z nami możesz wziąć udział w regatach żeglarskich lub wybrać się na rejs rekreacyjny. Zapewnimy odpowiednią ilość jachtów i instruktorów zarówno dla małej jak i dla dużej grupy.

Hydrospeed
Zwolenników mocnych wrażeń na wodzie proponujemy Hydrospeed. Konkurencja ta polega na samodzielnym spływie w dół rzeki opierając się jedynie na małym pływaku, a kierunek kontrolując ruchami nóg. To jest po prostu wspaniałe!

Rafting
Skały, podwodne głazy, cofki, wiry i oczywiście szybki nurt rzeki - to wszystko sprawia, że spływ pontonowy jest bardzo emocjonujący i wymaga sporo uwagi. Zadaniem uczestników jest pokonanie określonego toru wodnego w specjalnie przeznaczonym do tego pontonie. Na pokładzie z grupą znajduje się oczywiście instruktor wydający odpowiednie wskazówki i polecenia.

Kajaki górskie
Sprawdź się w niecodziennej sytuacji! Kayaking to nauka samodzielnego pływania kajakiem górskim po rwącej rzece. Zręczne manewrowanie wiosłami, wywrotki i wydostawanie się z kajaku – krótko mówiąc adrenalina murowana! Zajęcia odbywają się na profesjonalnym torze kajakowym pod czujnym okiem instruktorów kajakarstwa górskiego.

Kitesurfing
To propozycja niebanalnie spędzonego czasu w przemiłej atmosferze. Idealna dla ludzi żyjących intensywnie, poszukujących nowych wyzwań i wrażeń oraz dla osób pragnących aktywnej formy relaksu.
Kitesurfing to sport wodny technicznie podobny do windsurfingu, który różni się głównie konstrukcją pędnika - zamiast klasycznego żagla używana tu jest odmiana latawca-paralotni utrzymywanego przez żeglującego kitesurfera. Nasi instruktorzy wprowadzą Państwa tajniki i podstawy tego sportu.

Bojery
Zamarznięta tafla wody, wiatr, zimowa sceneria i prędkość. Bojery to pojazdy poruszające się na płozach po zamarzniętych zbiornikach wodnych. Nabierają prędkości dzięki żaglom (podobnie jak żaglówki). Wszystkich zwolenników zimowych sportów wodnych zapraszamy do wspaniałej zabawy. Podczas naszych imprez każdy będzie miał okazję przejechać się tym pojazdem wraz z instruktorem. Będzie również możliwość sprawdzenia się w samodzielnym sterowaniu.

Canyoning
Dzikie, górskie strumienie, potoki, wodospady, rynny skalne i jaskinie. Pokonaj je przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. W zależności od przeszkody i formy terenu, możemy spływać, skakać z wysokości, zjeżdżać na linie i nurkować. W przygodzie uczestniczyć można indywidualnie jak i grupowo.

Skimboard
Sport podobny do surfingu uprawiany blisko brzegu. Pływanie polega na ślizganiu się po płytkiej wodzie, poprzez rzucenie deski płasko na wodę i wskoczenie na płynącą deskę tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Następnie siłą rozpędu płynie się po płytkiej wodzie wykonując różne ewolucje. Podczas zajęć uczestnicy pod opieką instruktorów, uczą się jazdy na desce skimboardowej.

Windsurfing
Woda, wiatr, szybkość i poczucie wolności! W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć związanych z windsurfingiem. Zachęcamy do uczestnictwa w grupowych zajęciach instruktażowych oraz indywidualnych szkoleniach windsurfingowych. Zobacz jak wiele osiągniesz już po pierwszej godzinie zajęć. Może odkryjesz swoją nową pasję!

Budowa tratw
Zdolność współdziałania, spryt, odwaga i koncepcyjne myślenie. To wszystko przyda się podczas budowania tratwy, mając do dyspozycji deski, dętki i liny. Uczestnicy muszą w jak najkrótszym czasie zbudować tratwę, która przetransportuje całą załogę na drugi brzeg jeziora lub rzeki.

Katamarany
Żeglowanie katamaranem to dyscyplina zespołowa, wymagająca od członków załogi zaangażowania i współdziałania. Kształtuje w załodze aktywną postawę oraz zmusza do pokonywania wszelkich trudności. Z nami weźmiesz udział w mini regatach lub w indywidualnych zajęciach szkoleniowych. Na każdym katamaranie znajduje się sternik wydający odpowiednie wskazówki i polecenia swojej załodze.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli