(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
valencia-camp-04.jpg
valencia-camp-04.jpg

7315 zł

Międzynarodowy obóz językowy w Walencji

Wiek: 12-17

lokalizacja:
Kampus w Walencji

organizator:
Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA

Wyjedź na letni obóz językowy do Hiszpanii i mieszkaj oraz baw się na zajęciach pozalekcyjnych z hiszpańskimi rówieśnikami, którzy stanowią aż 60% uczestników obozu! To idealna okazja, aby wypróbować swoje umiejętności językowe w praktyce, a przy okazji poznać język potoczny oraz zwyczaje hiszpańskiej młodzieży. W tym roku proponujemy pełne atrakcji, międzynarodowe obozy w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji! W programie wycieczki kulturoznawcze oraz gry i zabawy, a jeśli to dla Was mało, można zapisać się na dodatkowe zajęcia sportowe: tenis, koszykówka, jazda konna oraz treningi piłkarskie pod okiem licencjonowanych trenerów Arsenalu! 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

05/07/2020 - 18/07/2020

dostępne rezerwuj > 7315 zł

19/07/2020 - 01/08/2020

dostępne rezerwuj > 7315 zł

02/08/2020 - 15/08/2020

dostępne rezerwuj > 7315 zł

16/08/2020 - 29/08/2020

dostępne rezerwuj > 7315 zł

Program

Walencja, trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, położone nad Morzem Śródziemnomorskim, łączące tradycję z nowoczesnością. Centrum miasta to typowe dla Hiszpanii piękne i kolorowe kamienice wraz z arenami, zdobionym ratuszem i malowniczym dworcem kolejowym, gdzie nie brakuje restauracji z tapas, lodziarni, kawiarni oraz sklepów. Tuż obok znajduje się nowoczesna dzielnica nauki i sztuki, gdzie budowle zadziwiają i zachwycają każdego swoimi niepowtarzalnymi kształtami. To miasto, które tętni życiem dzień i noc, oferuje wiele atrakcji i nie sposób tu się nudzić! 

Szkoła: Szkoły w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji należą do renomowanej sieci szkół położonych na terenie całej Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej, oferujących kursy dla dzieci i dorosłych. Posiadają akredytacje Instytutu Cervantesa oraz CEELE, są członkami NAFSA, ALTO, AATSP, UNION LATINA, AEEM, AMACFE, FEDELE, AECAE.  
 
Kurs: do wyboru hiszpański lub angielski! 20 lekcji w tygodniu języka hiszpańskiego lub angielskiego. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 15 osób. Każda lekcja trwa 45 minut. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pierwszego dnia w szkole. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Szkoła zapewnia zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu.

Program pozalekcyjny: Program pozalekcyjny dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży to z jednej strony świetna zabawa, a z drugiej – możliwość praktykowania swoich umiejętności językowych nie tylko z uczestnikami z innych krajów, ale też z rówieśnikami z Hiszpanii, którzy stanowią aż 60% wszystkich uczestników obozu! Tu nie ma czasu na nudę! Przewidziano wiele atrakcji, w tym zajęcia sportowe, animacje, gry i zabawy, różne warsztaty artystyczne i kulinarne oraz naukę żonglowania! Ponadto podczas 2-tygodniowego pobytu przewidziano minimum dwie wycieczki półdniowe skupiające się na atrakcjach turystycznych danego miasta i jedną całodniową poza miasto. A po kolacji: wieczory tematyczne, animacje i dyskoteki. 

 

Wyżywienie

3 x dziennie: śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Transfer - Barcelona - 1 osoba 765zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę.

Transfer - Barcelona - grupowy 450zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących.

Piłka nożna - 2 tygodnie 1125zł

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • Kurs języka hiszpańskiego/ angielskiego: 20 lekcji w tygodniu
 • Zakwaterowanie w kampusie
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Program popołudniowy raz z wycieczkami dla dzieci i młodzieży
 • Opieka kadry hiszpańskiej
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu

 

Przelotu, transferu z lotniska, opcji dodatkowych.

Ceny transferów:

 • 765 zł w obie strony za 1 osobę
 • 450 zł w obie strony za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących razem

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Kampus w Walencji

Kampus mieści się w pobliżu Uniwersytetu w Walencji, położonego niedaleko plaży oraz centrum miasta. Obiekt dysponuje pokojami 3-osobowymi z łazienkami i balkonami. W pokojach jest dostęp do Wi-Fi. Ośrodek posiada salę komputerową, salę telewizyjną i wielkofunkcyjną oraz pralnię.

 

Przelot indywidualny samolotem organizowany na życzenie. Młodzież odbierana jest przez szkołę z lotniska lub dworca w danej miejscowości, gdzie odbywa się obóz, i zawożona do miejsca zakwaterowania. Możliwe są także transfery autokarowe z lotniska w Madrycie w określonych godzinach za dodatkową opłatą.

Walencja 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • paszport
 • legitymację szkolną
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 150-200 €)
 • słownik
 • adapter do kontaktów
 • kostium kąpielowy
 • nakrycie głowy
 • krem z filtrem
 • napoje i kanapki na drogę
 • ręcznik i kosmetyki
 • wygodne buty