MINI Piłkarska Kolonia dla Chłopaków

Wiek: 5-9 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. PIL 14.07-21.07.2019 1299 zł Zapytaj o dodatkowe miejsce
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 5 lat do 9 lat
Opis

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. W przepięknym miejscu czeka na Was moc atrakcji: ulubione gry i zabawy, wakacyjne zagadki, sportowe wyzwania, zwierzątka i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, aby pierwszy obóz obfitował nie tylko w moc wrażeń, ale i był pięknym wspomnieniem dla naszych najmłodszych Uczestników.

 

Opis programu

Piłka nożna! Strzelaj karne jak Robert Lewandowski! Młodych piłkarzy zapraszamy codziennie na wakacyjne treningi. W programie ćwiczenia taktyki, doskonalenie techniki gry i podań, gra ofensywna i defensywna, trening zwodów i strzałów. Nie zabraknie także zajęć ogólnosportowych dla lepszego przygotowania kondycyjnego oraz lekcji zasad sędziowania meczu. W chwilach wytchnienia będziemy oglądać najlepsze akcje i bramki waszych ulubionych piłkarzy z całego świata.

Drużyna. Piłka nożna to gra zespołowa. Przyłożymy bardzo dużą wagę do stworzenia zgranej i dobrze współpracującej drużyny. Przeprowadzimy specjalne zabawy integracyjne i zajęcia team building, które pomogą nam lepiej się poznać i stworzyć obozową drużynę marzeń.

Przygoda. Wybierzemy się na wyprawę, podczas której będą na nas czekać prawdziwe survivalowe wyzwania. Najpierw krótkie szkolenie z mapy. Trop zaprowadzi nas do kolejnych znaków i zadań, takich jak budowanie szałasu czy poszukiwanie zaginionego kompasu. Nauczymy się również tropić zwierzęta po śladach, zabezpieczać pożywienie i budować szałas… Gdy już dotrzemy na miejsce, czekać na nas będzie niespodzianka!

Akademia rycerzy Jedi. Dla prawdziwych fanów Star Wars to niezwykła okazja, by poznać zwyczaje mieszkańców odległych galaktyk, zgłębić Kodeks Jedi, poćwiczyć swoje umiejętności taktyczne i strategiczne grając w ulubione gry i nauczyć się technik władania mieczem świetlnym (do treningów posłużą nam bezpieczne miecze otulinowe go-now). W programie treningi mocy, zagadki logiczne, projekcje ulubionych filmów, gry na PS3 oraz quiz wiedzy o Uniwersum.

Sportowa rywalizacja. Przeprowadzimy obozową olimpiadę, gdzie będziemy mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach: rzutach, skokach, biegach.... Na zwycięzców czekają prawdziwe medale!

Zwierzyniec. Osada Popowo ma swój własny zwierzyniec, który kochają wszystkie dzieci! W minizoo czekają na nas koniki, daniele, owieczki, osiołki, koziołek, kucyk, a także dumny paw. Będziemy je mogli nakarmić, pogłaskać, dowiedzieć się więcej o ich naturze i zwyczajach i po prostu lepiej poznać, by móc je codziennie odwiedzać i odpowiednio się nimi zająć.

Ponadto w programie:

 • gry terenowe i integracyjne
 • zgadywanki i quizy
 • wieczorne czytanie bajek
 • beztroskie szaleństwa na placu zabaw
 • przejażdżka bryczką lub wozem konnym
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, pląsami i skeczami
 • letnie kino, czyli projekcje ukochanych bajek i filmów dla dzieci 
 • kąpiele i zabawy w wodzie w pobliskim jeziorze pod opieką ratownika WOPR

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadem pierwszego dnia i kończy obiadem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).  

 

Cena nie zawiera

Dojazdu.

 

Co zabrać
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kąpielówki
 • ulubione kolekcje zabawek
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • wygodne i sprawdzone obuwie sportowe, kilka kompletów ubrań sportowych (dresy, krótkie spodenki, koszulki na treningi piłki nożnej)

 

Dojazd własny. 

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Popowo sada Popowo Popowo 40 C 87-600 Lipno Własny 14:00 13:00 0 PLN

Osada Popowo

Położona w gminie Lipno w województwie kujawsko-pomorskim. Wieś leży 180 km od Warszawy i 200 km od Gdańska. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami w Zajeździe Jan. Osada Popowo jest malowniczo położona wśród lasów, pól i łąk. Króluje tu zieleń, woda, zwierzęta. Na około 20 ha terenu znajdują się: Zajazd Jan, Dworek Małgorzata, karczma, letnia kawiarenka, zarybione stawy, ścieżki spacerowe oraz minizoo. Ponadto do dyspozycji teren zielony, boiska sportowe, salki zajęciowe, miejsce na ognisko i plac zabaw.

Strona ośrodka: http://osadapopowo.pl/

Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru grupy wiekowej dzieci, dlatego Osada Popowo – Zajazd Jan dedykowana jest jedynie najmłodszym dzieciom w wieku 5-9 lat.

Popowo 40C, 87-600 Lipno