(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz Superbohaterów Murzasichle.JPG
Obóz Superbohaterów Murzasichle.JPG

2199 zł

Obóz Superbohaterów - Murzasichle

Wiek: 7-12

lokalizacja:
Kompleks Wczasowo-Wypoczynkowy "U Góralki"

Superbohaterowie żyją wśród nas. To nie żart! Każdego dnia obozowego będziemy przełamywać swoje słabości, aby udowodnić, że superbohaterami nie są tylko komiksowe postaci z nadludzkimi mocami, ale i każdy człowiek, który jest w czymś dobry i jest w stanie nieść pomoc innym. Szybkość, siła i odwaga, ale też zimna krew i rozsądek – przez cały obóz będziemy ćwiczyć, aby choć trochę upodobnić się do ulubionych superbohaterów. Obóz dla wszystkich fanów najodważniejszych i nieustraszonych idolów wszech czasów.

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

29/06/2020 - 10/07/2020

niedostępny 2199 zł

11/07/2020 - 22/07/2020

Brak miejsc 2199 zł

Program

Kapitalny strój superbohatera. Przy pomocy przeróżnych materiałów i dodatków własnoręcznie przygotujemy maski, koszulki, peleryny i wiele innych potrzebnych atrybutów z symbolami swoich ulubionych bohaterów. Gdy już wszyscy będą gotowi, można przystąpić do kolejnego etapu – treningu na superbohatera.

Pojedynki na Laser X. To niesamowita gra high-tech. Blastery mają zasięg 60 metrów, a kamizelka z czujnikiem zlicza celne strzały. Kolorowe efekty świetlne oraz dźwięki stereo z pewnością będą dodatkową atrakcją. Trenuj, aby stać się mistrzem. Możesz robić uniki, aby nie zderzyć się z nadciągającymi promieniami (Laser X używa promieni podczerwonych, nie prawdziwego lasera).

LEGO Marvel Super Heroes, Spider-Man. Ktoś zaatakował most! Tylko połączone moce Spidermana, Spider-Girl i Scarlet Spidera pozwolą rozprawić się z Zielonym Goblinem. Ale uwaga! Kraven ‎Łowca wypełzł ze swego tajemnego LEGOwiska. Składać będziemy unikalne zestawy takie jak: Thor vs. Hulk Arena czy Walka o Cysternę ze SpiderManem i Kapitanem Ameryka.

LEGO Batman. Pingwin wdarł się do Jaskini Batmana swoim pojazdem i zaraz odkryje wszystkie sekrety Batmana! Zmień Bruce’a Wayne’a w Batmana. Wybierz jeden z kostiumów Batmana z garderoby (podwodny, z plecakiem lub gniewnego Batmana) i przygotuj się do walki!

Turniej gier Marvel Heroes VR. NOWOŚĆ – konsole PS4 z przystawką Virtual Reality. Dzięki goglom VR przeniesiemy się dosłownie w odległe galaktyki w grze Super Stardust Ultra! Będzie też porządna dawka emocji i zdrowej rywalizacji podczas turniejów gier sieciowych, na konsolach PS3 i PS4 VR.

Codzienne treningi superobohaterów:

 • nauka jazdy Batmobilem
 • nauka rzucania batarangiem
 • nauka rzucania tarczą Kapitana Ameryki
 • nauka rzucania Mjollnirem
 • nauka pajęczych ruchów
 • doskonalenie superskoczności

Nauka latania. Dzięki specjalnemu trenażerowi nauczymy się latania. Bez tej umiejętności nie będziemy mogli brać udział w planowanych misjach. Utrzymanie równowagi, odpowiednia pozycja i oczywiście odrobina odwagi – to niezbędne elementy każdego treningu!

Budowanie robotów. Każdy Uczestnik będzie miał okazję zbudować własnego robota IronMan, z którym weźmie udział w grach i zabawach, gdzie główną misją superbohaterów jest walka z szeroko pojętym złem.

Zagadki, tajemnice. Superspryt i superinteligencja to jedna z mocy jaką również musicie zdobyć. Będziemy rozwiązywać zagadki oraz uczyć się szyfrów niezbędnych do przesyłania tajnej korespondencji.

Strażnicy galaktyki. Uczestnicy wezmą udział w kosmicznej misji. Ich zadaniem będzie zdemaskowanie złego Ronana i ocalenia galaktyki. Potrzebować będą do tego wskazówek, które zdobędą, biorąc udział w wieczornej grze terenowej. Zaopatrzeni w mapę, tajemnicze informacje i kompas spróbują wykonać zleconą im misję.

Piniata. Aby potwierdzić swoje nadludzkie umiejętności, superbohaterowie będą mogli powstrzymać brata Thora, Lokiego, przed podbojem Ziemi. Uczestnicy samodzielnie wykonają piniatę ozdobioną czarnymi charakterami.

Warsztaty komiksowe. Będziemy pisać oraz tworzyć niepowtarzalne komiksy. Narysujemy własne historie w obrazkach, plakaty i zorganizujemy wyjątkową wystawę.

Filmy natchnione komiksem. Zobaczymy świetne filmy i animacje, które powstały na podstawie komiksów. Z wypiekami na twarzy rozmawiać będziemy na temat fenomenu Supermena czy Transformersów. Przyjrzymy się dokładniej ich bohaterom i ciekawym motywom.

Wielki zlot superbohaterów. Wciel się w postać superbohatera, nie tylko słowem, ale również całym sobą – począwszy od gestów, na stroju skończywszy. To wyjątkowe wydarzenie uwiecznimy pamiątkową sesją zdjęciową.

Górskie wycieczki. Wakacje na Podhalu to wyjątkowy pretekst, aby rozkoszować się niezwykłą przyrodą Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz świetnie przygotowanymi górskimi szlakami. Najpierw porozmawiamy oczywiście o bezpieczeństwie w górach, a potem z mapą w ręku zaplanujemy trasę naszej pieszej wycieczki. Będzie też czas na szybkie zakupy na Krupówkach.

Park linowy. Odwaga, zwinność i wytrwałość... Superbohaterowie muszą dbać o swoją kondycję i mieć odwagę na nowe wyzwania. Wybierzemy się do parku linowego Stary Bór, gdzie będzie na nas czekać dużo zabawy na wysokościach! Zajęcia przeprowadzą wykwalifikowani instruktorzy na atestowanym sprzęcie.

Zajęcia integracyjne. Specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci. Efekt jest nadzwyczajny. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają i zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Ponadto w programie:

 • góralskie ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteka z motywem przewodnim
 • turnieje sportowe i gry terenowe
 • maraton filmów i kreskówek z superbohaterami
 • spacer po Krupówkach i zwiedzanie Zakopanego
 • muzeum zabawek i gier komputerowych 

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji proekologicznej PRZY OKAZJI POMAGAM
Chcemy, abyś wiedział, że od najmłodszych lat masz wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości. Wspólnymi siłami - zaczynając od najprostszych kroków - PRZY OKAZJI przeróżnych obozowych zajęć i wycieczek zadbamy o to, żeby nasze piękne lasy, plaże, jeziora i góry były czyste - wolne od plastiku, butelek... po prostu śmieci.  

Ale to nie wszystko! Biorąc aktywny udział w działaniach na obozie będziesz miał możliwość wybrać akcję charytatywną, którą wesprze finansowo Kompas! Przy okazji więc pomożesz dwa razy!
 Oczywiście udział w akcji jest dobrowolny.  

Więcej o szczegółach dowiesz się na obozie.

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Kompleks Wczasowo-Wypoczynkowy "U Góralki"

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w klimatycznym Domu Wczasowym z pięknym widokiem na Tatry, w pokojach 3,4,5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji 2 sale na zajęcia, stołówka, boisko sportowe,  wi-fi, duży ogród, miejsce na ognisko/grilla, parking.

Strona internetowa: http://ugoralki.com.pl/

Dom Wczasowy "U Góralski
ul. Sądelska 93A
34-531 Murzasichle

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

Białystok 250zł Częstochowa 118zł
Gdańsk 198zł Katowice 118zł
Kielce 250zł Kraków 128zł
Leszno 250zł Lublin 250zł
Łódź 168zł Murzasichle 0zł
Opole 250zł Poznań 188zł
Rzeszów 250zł Szczecin 250zł
Toruń 188zł Warszawa 198zł
Wrocław 188zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kompas, latarkę z zapasem baterii
 • osoby chętne na wycieczkę do parku wodnego Tatralandia powinny zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty oraz ręcznik, plażowy. strój kąpielowy/kąpielówki i klapki
 • wszystko, co pomoże wam wczuć się w klimat obozu (stroje, gadżety, gry); mile widziany jeden biały T-shirt do przerobienia
 • własny bidon na wodę