(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz Windsurfingowy.JPG
Obóz Windsurfingowy.JPG

2499 zł

Obóz Windsurfingowy

Wiek: 13-18

lokalizacja:
OW Diuna Jastrzębia Góra

Jeżeli windsurfing, to tylko Półwysep Helski, który wciąż króluje na liście najlepszych miejsc w Polsce do uprawnia tego sportu. Częste zachodnie wiatry, płycizny ciągnące się kilkaset metrów od brzegu i płaska woda – to właśnie są idealne warunki do nauki. Zapewniamy profesjonalne szkolenie wraz ze sprzętem zarówno dla początkujących, jak i tych średniozaawansowanych. Nie zabraknie dobrej energii, która sprawi chęci do pływania starczy Wam na cały rok!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

29/06/2020 - 10/07/2020

niedostępny 2499 zł

11/07/2020 - 22/07/2020

dostępne rezerwuj > 2499 zł

23/07/2020 - 03/08/2020

dostępne rezerwuj > 2499 zł

04/08/2020 - 15/08/2020

ostatnie miejsca (poniżej 5) rezerwuj > 2499 zł

Program

Windsurfing w teorii. Po pierwsze zapoznamy się ze sprzętem, rodzajami żagli, desek, masztów i całej reszty elementów. Nauczymy się prawidłowego talkowania pędnika oraz przede wszystkim zasad bezpieczeństwa, na którym czuwać będą instruktorzy (wszystkie wodne zajęcia obowiązkowo w kamizelkach i z zabezpieczeniem z brzegu – RIB). Dowiemy się wszystkiego o wietrze – skąd wieje, dlaczego nie da się pod niego płynąć, co znaczy, gdy wieje side-shore lub offshore, a także dlaczego hasło ’25 węzłów’ powoduje nagłe ożywienie wśród windsurferów. Dodatkowo zajmiemy się dziedziną meteorologii, a na koniec zapoznamy się z falami i dowiemy się, skąd właściwie się biorą.

Zajęcia praktyczne. Podczas obozu odbędzie się 25 godzin zajęć z instruktorem. Sprzęt, czyli deski, żagle, pianki, trapezy i oczywiście sprzęt asekuracyjny – zapewniamy my. Naukę zaczniemy od podstaw, a jeśli się uda i pozwolą nam na to nasze możliwości, wypróbujemy startów na plaży, wchodzenia w ślizg z wody, pływania na trapezie, a także wpinania się w strapy i zwrotów przez rufę. Każdy nasz dzień będzie oczywiście uzależniony od panujących warunków pogodowych. Zdarzyć może się tak, że jednego dnia zejście na wodę będzie niemożliwe, ale na pewno odbijemy to sobie dnia następnego. Dzięki temu nauczymy się niezbędnej w tym sporcie elastyczności i konieczności dostosowania się do pogody. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Fun Surf w okolicach Chałup, gdzie dojeżdżać będziemy busem.

A jak wiatru zabraknie? Bez wiatru również sobie poradzimy. Jeśli go zabraknie, wykorzystamy tę przerwę, aby zaprzyjaźnić się ze skimmboardem oraz popływamy na deskach SUP. Dodatkowo poćwiczymy na trickboardzie oraz rozegramy turnieje piłki plażowej i zośki.

Trening fizyczny. Codzienne poranne rozgrzewki pomogą nam uniknąć zakwasów i ograniczyć ryzyko kontuzji. Już trzeciego dnia obozu wprowadzimy w nasze obozowe życie trochę fitness, będziemy się rozgrzewać przed zejściem na wodę oraz wykorzystamy streching po pływaniu. Nasz obóz jest typowo sportowym obozem dla prawdziwych szczupaków, a kondycja ma znaczenie! 

Zajawka. Wolny czas wykorzystamy na oglądanie MindsWide Open oraz z niedowierzaniem będziemy podziwiać ekipę z RedBullStorm Chase. Możemy liczyć na to, że nasz poziom motywacji do nauki poszybuje maksymalnie w górę.

Bałtyckie plaże. Zakwaterowani będziemy w ośrodku, mieszczącym się zaledwie 10 minut spacerem od plaży. To idealnie miejsce do uprawiania porannego joggingu brzegiem morza. Nie zabraknie również długi spacerów o zachodzie słońca. Na pewno znajdziemy czas na kąpiele i wygrzewanie się na gorącym piasku. Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie oczywiście ratownik WOPR.

Ponadto w programie:

 • wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry terenowe (podchody, Capture the Flag, InO)
 • przebierane dyskoteki z motywem przewodnim
 • plażing i smażing nad Morzem Bałtyckim
 • zakupy i zwiedzanie Jastrzębiej Góry
 • team building, gry i zabawy integracyjne
 • wieczorki filmowe
 • quizy, konkursy i turnieje

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji proekologicznej PRZY OKAZJI POMAGAM
Chcemy, abyś wiedział, że od najmłodszych lat masz wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości. Wspólnymi siłami - zaczynając od najprostszych kroków - PRZY OKAZJI przeróżnych obozowych zajęć i wycieczek zadbamy o to, żeby nasze piękne lasy, plaże, jeziora i góry były czyste - wolne od plastiku, butelek... po prostu śmieci.  

Ale to nie wszystko! Biorąc aktywny udział w działaniach na obozie będziesz miał możliwość wybrać akcję charytatywną, którą wesprze finansowo Kompas! Przy okazji więc pomożesz dwa razy!
 Oczywiście udział w akcji jest dobrowolny.  

Więcej o szczegółach dowiesz się na obozie.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Diuna Jastrzębia Góra

Komfortowy ośrodek położony w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry na pięknym zielonym terenie, 300m od morza. Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny. Pokoje 3-,4-,5- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników boiska sportowe, plac zabaw, wiata grillowa, sale warsztatowe, klimatyzowana stołówka.

Strona: http://www.owdiuna.pl/diuna/

OW Diuna
ul. Polna 1
84-104 Jastrzębia Góra
woj. pomorskie

 

e-mail: jastrzebiagora@owdiuna.pl

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Białystok 250zł Bydgoszcz 250zł
Częstochowa 188zł Gdańsk 98zł
Jastrzębia Góra 0zł Katowice 198zł
Kielce 250zł Koszalin 250zł
Kraków 198zł Leszno 250zł
Lublin 250zł Łódź 188zł
Ostróda 250zł Poznań 188zł
Słupsk 250zł Szczecin 188zł
Toruń 168zł Warszawa 198zł
Wrocław 198zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • własny bidon na wodę