(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Rodzinny wyjazd pod Tatrami z przedszkolem narciarskim.JPG
Rodzinny wyjazd pod Tatrami z przedszkolem narciarskim.JPG

1699 zł

Rodzinny wyjazd pod Tatrami z przedszkolem narciarskim

Wiek: 0-99

lokalizacja:
Folkowy Dworek

Zimowa odsłona naszych Rodzinnych wyjazdów tym razem w Polsce! Ruszamy do Murzasichla, gdzie nie zabraknie świetnej rodzinnej zabawy, wspaniałej atmosfery i zimowych szkoleń narciarskich. W cenie wyjazdu narciarskie przedszkole, gdzie najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych szkoleniach. Wyjazd będzie bardzo kameralny, oferta jest skierowana do 7 rodzin, które zostaną zakwaterowane w pensjonacie o wysokim standardzie. Serdecznie polecamy i zachęcamy do rodzinnego zimowego wyjazdu w góry właśnie z nami!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

18/01/2020 - 25/01/2020

niedostępny 1699 zł

Program

Zapraszamy na kameralny rodzinny wyjazd narciarski do Murzasichla połączony z nauką jazdy na nartach i animacją dla dzieci. Najbliższa stacja narciarska położona jest tylko 600m od pensjonatu! Pod okiem instruktora odbywać się będą codzienne zajęcia na stoku dla dzieci oraz wieczorne animacje. Mieszkamy w nowym, uroczym Pensjonacie Folkowy Dworek, składającym się jedynie z 7 pokoi rodzinnych (2-5 osobowe) o bardzo wysokim standardzie i świetnych opiniach gości.

Nasi doświadczeni animatorzy zapewnią dużo śmiechu i radości, oczywiście do zabawy zapraszamy też dorosłych. Zajęcia integracyjne, kalambury, zajęcia plastyczne, karaoke czy bitwy na śnieżki (jeśli komuś nadal będzie za mało ruchu!).

Szkółka narciarska dla dzieci – szkolenie narciarskie dla dzieci od 4 do 12 lat. W ramach zajęć dzieci codziennie spędzą dzień z instruktorem na stoku. W tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie. Nasi instruktorzy mają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą, jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i sprawić, aby zapałały miłością do nart. Instruktor z pilotem, w zależności od warunków i poziomu grupy, decydują na który stok udamy się następnego dnia.

Przykładowy plan dnia:

08:00-08:45 śniadanie
09:15-09:30 przejazd na stok (w zależności od miejsca zjazdów może trwać dłużej)
09:30-10:00 ubieranie sprzętu, wjazd na stok
10:00-13:00 zajęcia narciarskie
13:00-14:00 przerwa na regenerację /odebranie dzieci przez rodziców
14:00-15:30 możliwość zostawienia dzieci instruktorom na drugą część dnia
15:30-16:00 zakończenie zajęć
16:00-16:20 przejazd do ośrodka
18:00-19:00 obiadokolacja
19:30-21:00 zajęcia wieczorne dla dzieci z animatorem

Wyciągi i trasy:

W zależności od pogody, warunków i nastawienia Uczestników będziemy jeździć na różnych stokach. Najbliższy ośrodek Murzasichle SKI znajduje się 600m od Pensjonatu – idealnie nadaje się do szlifowania umiejętności, jak i stawiania pierwszych kroków przez najmłodszych. https://murzasichle-ski.pl/

Dla odmiany możemy się wybrać do pobliskiej stacji narciarskiej Małe Ciche https://maleciche.com czy na bardzo rodzinny stok z wygodnymi wyciągami krzesełkowymi Suche SKI https://www.skisuche.com/

Jednego dnia polecamy dłuższy przejazd (20minut – 15km) do największej, supernowoczesnej stacji – Kotelnica Białczańska https://www.bialkatatrzanska.pl/


Proponowane atrakcje dodatkowe:

 • Aquaparki (Bukowina, Zakopane, Chochołowskie Termy, Białka Tatrzańska)
 • Wyjazd na Krupówki, zwiedzanie Zakopanego
   

Wyżywienie

HB (śniadania i obiadokolację), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Pierwszy posiłek to obiadokolacja 18.01, a ostatni to śniadanie 25.01. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez właścicieli obiektu, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku.

 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), opiekę pilota, program i animacje dla dzieci (na stoku i po powrocie do obiektu), ubezpieczenie NNW (10.000 zł), wyżywienie (7x śniadanie, 7x obiadokolacja).

Cena za osobę:

 • osoba dorosła lub dziecko powyżej 8 lat - 1699 zł
 • dziecko 4-7 lat - 1399 zł
 • jedno dziecko 0-3 lat, śpiące z rodzicami lub w łóżeczku dzięciecym - gratis

 

Dojazdu, dojazdu na stok, skipassów, kosztu wypożyczenia sprzętu.

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Folkowy Dworek

Miejsce, w którym nowoczesność i komfort wypoczynku idealnie łączy się z góralskim charakterem. Do dyspozycji gości 7 pokoi, co czyni obiekt wyjątkowo kameralnym, dedykowanym do osób ceniących sobie ciszę i spokój od wielkomiejskiego zgiełku. W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka oraz telewizor. Dodatkowo: narciarnia, kącik dla dzieci, sala kominkowa z telewizją NC+, jadalnia, kuchnia, bezpłatny parking na posesji na 7 samochodów. 

Sądelska 23B
Murzasichle
 

Dojazd we własnym zakresie. 

Murzasichle 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 1. kask narciarski (dzieci poniżej 14 roku życia – obowiązkowo!)
 2. czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 3. odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 4. przybory do mycia i ręcznik
 5. strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 6. krem na mróz z filtrem UV
 7. sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 8. wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich:

 1. rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane)
 2. skarpety narciarskie długie, do kolan
 3. bielizna narciarska, termoaktywna
 4. sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 5. spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 6. dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką