(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Interkamp Junior - Komiks & Manga & Anime w Wiciu.JPG
Interkamp Junior - Komiks & Manga & Anime w Wiciu.JPG

310 zł

Strefa Komiks & Manga & Anime Online

Wiek: 7-12

lokalizacja:
Online

Strefa dla najmłodszych miłośników komiksów, mangi, anime, sztuki i kultury japońskiej w świecie online. Wspólnie wyruszymy w wielobarwny świat komiksowych superbohaterów, japońską kaligrafię, kulturę i superpopularne filmy animowane. Będziemy rozwijać umiejętności plastyczne, chłonąć ciekawostki kulturoznawcze i po prostu świetnie się bawić!

Zapraszamy na absolutną nowość odpowiadającą na potrzeby dzisiejszego świata. Siedzenie w domu może być męczące, ale mamy pomysł na wykorzystanie tego trudnego czasu w sposób kreatywny. Jeśli masz ochotę właśnie teraz rozwinąć swoje pasje lub po prostu spróbować czegoś zupełnie nowego - czekamy na Ciebie w sieci smiley

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-17.00 (w trakcie zajęć 2 przerwy 15-minutowe).

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

20/04/2020 - 24/04/2020

niedostępny 310 zł

27/04/2020 - 30/04/2020

niedostępny 310 zł

04/05/2020 - 08/05/2020

niedostępny 310 zł

11/05/2020 - 15/05/2020

niedostępny 310 zł

18/05/2020 - 22/05/2020

niedostępny 310 zł

25/05/2020 - 29/05/2020

niedostępny 310 zł

01/06/2020 - 05/06/2020

dostępne rezerwuj > 310 zł

15/06/2020 - 19/06/2020

dostępne rezerwuj > 310 zł

22/06/2020 - 26/06/2020

dostępne rezerwuj > 310 zł

Program

Warsztaty rysunkowe. Podstawy tworzenia komiksów, kadrowania, stosowania światłocienia, doskonalenie różnych technik twórczych (kredka, akwarela, flamastry). W programie również tworzenie własnych avatarów, komiksowe pojedynki, solidna dawka wiedzy na temat najpopularniejszych bohaterów i kultowych autorów mangi.

Kochamy komiks! Każdy z nas ma swoich ulubionych superbohaterów i to o nich będziemy pisać oraz tworzyć niepowtarzalne komiksy. Najpierw poszukamy inspiracji w fajnych książkach, bajkach i filmach, a potem narysujemy własne historie w formie obrazków i plakatów.

Manga. Japoński komiks uwielbiają i młodsi, i starsi. Warto lepiej poznać komiks czytany od prawej do lewej, bardzo dynamiczny, z bohaterami o niezwykle dużych oczach i dziwnym kolorze włosów. W programie mangi o japońskich bohaterach, czarodziejkach, robotach.

Pismo i mowa japońska. Czy wiesz, że język japoński, jako jedyny na świecie, ma aż trzy równocześnie używane alfabety? Będziesz miał okazję dowiedzieć się, co to są kanji i dlaczego trzeba znać ich aż 2 tysiące, by przeczytać gazetę. Ponadto będziesz mógł spróbować swoich sił w sho-dō, czyli sztuce kaligrafii.

Anime. To określenie japońskiego filmu animowanego. Podobnie, jak w przypadku mangi, kreska i animacja są bardzo charakterystyczne i wyraźnie odróżniają się od innych typów animacji. Nie należy mylić anime z „bajką” ani „kreskówką”. Poznaj:

  • shōjo – manga dla dziewcząt (np. Mars Sōryō Fuyumi)
  • shōnen – manga dla chłopców (np. Naruto Masashi Kishimoto)
  • mahō-shōjo – o dziewczynkach posiadających magiczne moce (np. Czarodziejka z Księżyca Naoko Takeuchi)

i wszelkie gatunki obecne w zachodniej kinematografii (fantasy, historyczne itd.). Wspólnie obejrzymy ulubione anime i pogadamyo tym, co w nich najbardziej lubimy.

Wirtualna wycieczka ulicami Tokio. Podczas zajęć poznamy bliżej życie codzienne mieszkańców kraju kwitnącej wiśni. Zobaczymy japońskie street fashion, dowiemy się, jak wygląda jadłospis przeciętnego Japończyka i jak Japonki dbają o urodę. Na koniec czeka nas seans zaskakujących i zabawnych japońskich teleturniejów oraz reklam.

Co przygotować?

  • Do uczestnictwa w programie niezbędne jest stałe połączenie z Internetem, komputer, tablet lub telefon, mikrofon, słuchawki i kamera.
  • Konieczna będzie rejestracja w bezpłatnym komunikatorze Zoom/Discord/Hangouts. Szczegóły dotyczące wyboru komunikatora, link i hasło dostępu do grupy, w której będą odbywać się zajęcia, zostaną wysłane e-mailem na adres podany przy rezerwacji.
  • Przygotuj sobie coś do picia i do jedzenia, by nie tracić czasu na wycieczki do kuchni smiley
  • Materiały plastyczne: biały papier A4, papier kolorowy, zeszyt w kratkę, kredki, cienkopisy lub mazaki (różne kolory), ołówek, gumka, klej, czarny długopis/cienkopis.

 

Wyżywienie

Przygotuj sobie coś do picia i do jedzenia, by nie tracić czasu na wycieczki do kuchni smiley

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Udział w programie online oraz dodatkowe materiały programowe.

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Online

.

Brak 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?