Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VI edycja zimowa

Wiek: 12-20 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. DAW 19.01-25.01.2020 1899 zł Rezerwuj
2. DAW 26.01-01.02.2020 1899 zł Zapytaj o dodatkowe miejsce
3. DAW 16.02-22.02.2020 1899 zł Zapytaj o dodatkowe miejsce
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 12 lat do 20 lat
Opis

Najbliższe, już szóste wspólne ferie z Dawidem Kwiatkowskim, spędzimy w zupełnie nowym miejscu - na Mazurach! Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu sosnowego lasu, za którym widać przepiękne jezioro, będziemy znowu tworzyć, bawić się i spędzać ferie w cudownej atmosferze.
Zapewniamy oczywiście intensywne warsztaty twórcze z Waszymi ulubionymi Prowadzącymi oraz mnóstwo wyzwań, muzyki, śmiechu i po prostu cudownego czasu z Najlepszą Ekipą w towarzystwie Kwiatonators.
Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim z sezonu na sezon poszerza horyzonty, dlatego ponownie po pierwszym cyklu warsztatów będziecie - zgodnie z własnymi zainteresowaniami - wybierać swoją specjalizację. W nowopowstałych grupach warsztatowych tworzone będą prezentacje na pokaz finałowy. Kochasz śpiewać? A może twoim żywiołem jest taniec? Wolisz wcielić się w dziennikarza? Przygotuj się na kolejne wyzwania.

 

Opis programu

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. W 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, a w 2019 najnowszy album 13 grzechów niczyich. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku (!) i cieszą się unikatowym i potężnym zainteresowaniem. Dotychczas działaliśmy twórczo w Krynicy-Zdrój, Kazimierzu Dolnym, Wiśle, Ustroniu, Augustowie, Jastrzębiej Górze, Serocku, a także w Bułgarii, Chorwacji i dwukrotnie w Grecji oraz Hiszpanii. Od 2018 roku organizowane są również wyjazdy 18+ dla starszych fanów.

STREFA TWÓRCZA - WARSZTATY z PASJĄ

 • warsztaty taneczne z Kamilem Kuroczko
 • lekcje śpiewu z Bartkiem Caboniem
 • warsztaty dziennikarskie z Anną Robak NOWOŚĆ!
 • warsztaty aktorskie z Marcinem Januszkiewiczem NOWOŚĆ!
 • strefa muzyki (dykcja, emisja głosu, studio nagrań, prezentacja sceniczna)
 • wspólne przygotowanie i nagranie obozowej kampanii społecznej

W sezonie zimowym ponownie obowiązywać będą finałowe grupy warsztatowe do wyboru. Każdy Uczestnik weźmie udział w pełnym cyklu warsztatów tj. 4 x 1,5h (warsztaty dziennikarskie, aktorskie, taneczne, wokalne), po czym wybierze wariant warsztatów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Podczas kolejnych 3h intensywnych warsztatów każda grupa przygotuje prezentację na pokaz finałowy.

STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS

 • spotkanie konferencyjne z Dawidem Kwiatkowskim: rozmowy o koncertach, nowej trasie, planach muzycznych, fanach, podróżach i programach telewizyjnych
 • nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
 • Kwiatonators GO – zimowa edycja
 • Voice of Kwiatonators & Talent Show
 • tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
 • nowe konkursy z nagrodami
 • wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
 • Strefa Kwiatonators, czyli eventy twórcze i akcje-niespodzianki  z inicjatywy Uczestników
 • Pokaz Finałowy, czyli podsumowanie warsztatowych działań twórczych, premiera piosenki, koncerty, show taneczne, projekcje filmów, wyniki konkursów i rozdanie nagród 

STREFA ACTIVE & PARTY

 • impreza taneczna z motywem przewodnim
 • przebojowe karaoke
 • zimowe kino muzyczne
 • poranny fitness dla chętnych
 • zimowa gra terenowa
 • Lip Sync Battle

KONKURSY I NAGRODY

W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą oczywiście nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu. Specjalną nagrodą jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy tak, jak Dawid - zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.

POKAZ FINAŁOWY

To ostatni, wspólny wieczór pełen muzyki, twórczych porywów, artystycznych uniesień i pięknych emocji. W scenariuszu: przegląd warsztatowych działań twórczych Kwiatonators, premiera piosenki obozowej i prezentacja efektów sesji zdjęciowej, a także wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego.

PAKIET KWIATONATORS

Każdy Uczestnik otrzymuje pakiet pamiątkowej kolekcji  obozowej, zawierający unikatowy T-shirt, opaskę na nadgarstek i gadżet-niespodziankę.

 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wyżywienie w hotelu od obiadu pierwszego dnia, do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną, pakiet Kwiatonators, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Cena nie zawiera

Dojazdu i galerii najlepszych zdjęć.

Dopłaty:

 • galeria najlepszych zdjęć - 29,90 zł

 

Co zabrać
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
 • wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
 • ubrania i dodatki przydatne do stylizacji na sesję zdjęciową – przed obozem damy znać jakie!
 • czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i wygodne buty zimowe
 • notatnik i długopis na warsztaty dziennikarskie
 • odzież na różne temperatury
 • przybory toaletowe i ręcznik
 • mały plecak na wyjścia

 

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Olsztynek Marózek KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY WIATRAKI 11-015 OLSZTYNEK MARÓZEK Własny 14:00 10:00 0 PLN
2 Gdańsk (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 138 PLN
3 Łódź (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 138 PLN
4 Katowice (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 218 PLN
5 Kraków (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 218 PLN
6 Poznań (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 198 PLN
7 Toruń (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 138 PLN
8 Warszawa (III turnus) . Łączony 00:00 00:00 178 PLN
9 Wrocław (III turnus) . Łączony 00:00 00:00 198 PLN
10 Szczecin (III turnus) . Łączony 00:00 00:00 218 PLN

Kompleks Wypoczynkowo-Szkoleniowy Wiatraki na Mazurach

Kompleks Wypoczynkowo-Szkoleniowy Wiatraki na Mazurach. Urokliwy obiekt hotelowy w pobliżu Olsztynka, zaledwie 200 m od jeziora Maróz. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w klimatycznych pokojach i studiach 3-, 4-, 5- osobowych z łazienkami. W hotelu do dyspozycji 4 sale konferencyjno-warsztatowe, restauracja, bezpłatne wi-fi, parking i przepiękny teren rekreacyjny pośród lasu sosnowego.
Strona www: http://www.wiatraki.com

Ocena hotelu

Ocena hotelu według Kompasu

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY WIATRAKI
11-015 OLSZTYNEK MARÓZEK