(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim.jpg
Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim.jpg

2899 zł

Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VII edycja letnia

Wiek: 12-20

lokalizacja:
Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku

W najbliższe lato ponownie spotykamy się w Serocku nad Jeziorem Zegrzyńskim. Bliskość Warszawy oraz sprawdzony już ośrodek, który posiada profesjonalną salę kinową, taneczną, liczne sale warsztatowe oraz fantastyczny teren rekreacyjny to gwarancja udanych wakacji w gronie Kwiatnonators, chcących rozwijać swoje przeróżne pasje artystyczne. Jeszcze bardziej intensywny program, kolejna edycja najlepszych warsztatów twórczych (wokalnych, dziennikarskich, tanecznych, a także nowość - warsztaty ekologiczne!), fantastyczna ekipa prowadzących, próby do teledysku i praca na planie zdjęciowym,  zdrowa porcja sportu, eventów i animacji, zabawy, niespodzianek i oczywiście niezapomnianych wakacji z Dawidem Kwiatkowskim, który inspiruje, motywuje i aktywnie czuwa nad  przebiegiem obozu. Jeśli jesteś otwarty na twórcze wyzwania musisz być z nami smiley

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

11/07/2020 - 22/07/2020

Brak miejsc 2899 zł

23/07/2020 - 03/08/2020

Brak miejsc 2899 zł

Program

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. W 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, a w 2019 najnowszy album 13 grzechów niczyich. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. W tej chwili jest twarzą kampanii reklamowej PLAY. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego przeróżne zainteresowania, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku. Zapraszamy na już VII (!!!) letnią edycję wyjątkowych obozów dla twórczej i pozytywnej młodzieży. Co roku wprowadzamy do programu kolejne warsztaty i atrakcje tak, by Ci którzy są z nami drugi, dziesiąty, czy nawet szesnasty raz mogli nadal się rozwijać i poznawać nowe. Strefa Twórcza to jednak nie tylko obóz, a zupełnie wyjątkowa przestrzeń dla wyjątkowych ludzi, którzy czerpią ogromną radość z tego, że mogą intensywnie być i działać razem ze swoim Idolem. I to sprawia radość i po prostu dodaje wszystkim pozytywnej energii już od lat smiley


STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS

 • spotkanie konferencyjne z Dawidem Kwiatkowskim: rozmowy o koncertach, planach muzycznych, fanach, podróżach, programach telewizyjnych, kompaniach i pasjach
 • nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
 • Kwiatonators GO – nowa misja letnia
 • wspólny plan zdjęciowy teledysku
 • tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
 • wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
 • pokaz finałowy, czyli podsumowanie efektów wspólnych działań twórczych (premiera autorskiej piosenki i teledysku, koncert, pokazy grup warsztatowych  itp.)
 • wspólny udział w akcji charytatywnej


STREFA TWÓRCZA - NAJLEPSZE WARSZTATY

 • warsztaty wokalne z Bartkiem Caboniem
 • warsztaty taneczne z Kamilem Kuroczko
 • warsztaty dziennikarskie z Piotrem Grabarczykiem
 • warsztaty ekologiczne z Gościem Specjalnym- nowość!
 • zajęcia z emisji głosu i dykcji
 • otwarte studio nagrań
 • warsztaty aktorskie

Uwaga!
Również latem proponujemy warsztaty do wyboru - od Ciebie zależy, w jakiej grupie wystąpisz na pokazie finałowym i jakiej pasji poświęcisz na obozie najwięcej czasu.

TELEDYSK

 • omówienie produkcji, planu zdjęciowego i scenariusza obozowego teledysku
 • zadania aktorskie, udział w castingu i przygotowanie scen do klipu
 • nauka choreografii i ruch sceniczny
 • wizaż, kostium i stylizacja
 • próby, próby, próby...
 • kamera-akcja: kręcimy wyjątkowy teledysk

SPORT, CHILLOUT, ZABAWA

 • letni bieg z przeszkodami - nowa trasa, nowe przeszkody
 • kino letnie: wieczory filmowe w prawdziwej sali kinowej
 • plażowanie i relaks nad Jeziorem Zegrzyńskim
 • dyskoteka z motywem przewodnim
 • Voice of Kwiatonators & Mam Talent
 • nowe konkursy z nagrodami
 • treningi sportowe i fitness
 • wieczorna gra terenowa
 • basen dla chętnych
 • Lip Sync Battle
 • muzyczny grill
 • team building
 • karaoke
   

Pamiętaj, że na naszej Strefie Twórczej mnóstwo rzeczy dzieje się spontanicznie, więc przygotuj się na przeróżne niespodzianki smiley

POKAZ FINAŁOWY

Zwieńczeniem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim jest Pokaz Finałowy, czyli przegląd działań twórczych danego turnusu. W scenariuszu premiera klipu do wyjątkowej piosenki obozowej, pokazy grup warsztatowych: koncerty wokalne i choreografie taneczne, prezentacje efektów warsztatów dziennikarskich, koncert pożegnalny Dawida. Zapraszamy na piękny wieczór pełen wzruszeń, pasji i magii.                                                                                                                                        

KONKURSY I NAGRODY

W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu.  Specjalną nagrodą - jak w poprzednich sezonach - jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą wśród Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy – tak jak Dawid – zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.


Mamy przyjemność poinformować, że oficjalnym partnerem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim 2020 w Serocku będzie ponownie Kaktus.

 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Park Linowy Jachranka 80zł

Masz okazję pobawić się na wysokościach w parku linowym, który oferuje 4 trasy do wyboru, 80 przeróżnych przeszkód i ma w sumie 649 m długości. Zapewniamy zdrową dawkę adrenaliny. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, asekurację i opiekę instruktora.

Muzeum Świata Iluzji w Warszawie 90zł

Witaj w niezwykłym świecie pozorów, złudzeń i paradoksów. Muzeum Iluzji to interaktywna, edukacyjno-rozrywkowa przestrzeń dla każdego. Ponad 60 atrakcji, a wśród nich m.in. Komnata cieni, Zakręcony vortex i Pokoje luster. Z pewnością niejedno Cię tu zaskoczy.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, opiekę ratownika WOPR na kąpielisku i na basenie, Pakiet Kwiatonators, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • Muzeum Świata Iluzji w Warszawie - 90 zł
 • Park Linowy Jachranka - 80 zł
 • galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł
Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.  Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kompleks sal warsztatowych, profesjonalna sala kinowa ze sceną i nagłośnieniem, kryty basen, boiska sportowe, korty tenisowe (dodatkowo płatne), rozległy teren zielony wokół obiektu, krąg ogniskowy, chata grillowa, restauracja, kawiarnia, parking podziemny i naziemny, Wi-Fi, windy, całodobowa recepcja. W pobliżu centrum handlowe i turystyczne Serocka, a także plaża z pomostem i strzeżonym kąpieliskim. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

 Strona internetowa ośrodka: http://orangeszkolenia.com/

Orange Szkolenia Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 57
05-140 Serock

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Częstochowa 178zł Gdańsk 188zł
Katowice 188zł Kraków 198zł
Leszno 250zł Łódź 168zł
Poznań 178zł Serock 0zł
Szczecin 250zł Toruń 168zł
Warszawa 98zł Wrocław 188zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki, klapki
 • ręcznik plażowy i kąpielowy, przybory toaletowe, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
 • notatnik i długopis na zajęcia dziennikarskie
 • ubrania i rekwizyty przydatne na planie klipu – przed obozem damy znać jakie
 • własny bidon na wodę