Świąteczne warsztaty artystyczne

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...Zima to także okres przygotowań do Bożego Narodzenia. Zapach pieczonego piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka, kolorowe kartki z życzeniami oraz starannie dobrane prezenty - to wszystko buduje magiczny klimat Świąt. Dzięki naszym warsztatom te symbole mogą być stworzone przez każdego, według indywidualnych upodobań...

 

Opis programu

Przygotowaliśmy ofertę zajęć w wersji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Warsztaty świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie firmowego spotkania świątecznego lub atrakcja np. w centrum handlowym.

Zobacz, co możesz stworzyć podczas naszych zajęć:

Malowanie bombek
Uczestnicy otrzymują czyste bombki (szklane, plastikowe lub drewniane) i dekorują je odpowiednimi farbami oraz brokatem.

Pieczenie pierników
Uczestnicy sami wymyślają kształt i wielkość pierników. Na stanowisku piec do wypieków oraz niezbędne produkty do wyrobu pierników: ciasto, lukier i ozdoby cukiernicze do dekoracji oraz sznureczki do zawieszania.

Rzeźbienie figurek
Na tym stanowisku każdy może wyrzeźbić dowolną figurkę z gliny samoutwardzalnej kojarzącą się ze świętami (np. aniołki, choinki, dzwoneczki). Następnie każdy będzie mógł swoją figurkę pomalować i udekorować. Zapewnimy niezbędne materiały: glinę, odpowiednie farby, pędzle i narzędzia.

Czekolada
Do dyspozycji 3 gatunki czekolady: mleczna, gorzka i biała. Po rozpuszczeniu każdy może skomponować swój ulubiony smak dodając orzechy, suszone owoce lub alkohol. Następnie czekoladę przelewa się do odpowiedniej formy i pozostawia do zastygnięcia.

Tworzenie dekoracji i ozdób świątecznych
Możliwość wykonania bukietów, stroików, malowania świeczników, elementów do dekoracji drzwi, żyrandoli czy stołów, wycinania kolorowych serwetek i mini obrusów… Zapewnimy suszone kwiaty, małe bombki, wstążki, świece, drut, gałązki świerkowe, małe sztuczne choinki itp.

Ozdoby choinkowe
Do dyspozycji kolorowe papiery i materiały tekstylne, kartony, piórka, słomki, rafia oraz wszelkie niezbędne narzędzia.

Rzeźbienie ozdób świątecznych z masy solnej
Każdy uczestnik wykonuje ozdobę z przygotowanej masy, którą maluje przygotowanymi farbami.

Tworzenie witraży
Na specjalnie przygotowanym kawałku pleksi uczestnicy malują motywy świąteczne. Witrażyk posiada przewiercony otwór, dzięki czemu będzie gotowy do powieszenia np. na oknie. Do dyspozycji farby witrażowe, pędzle, narzędzia.

Kartki świąteczne
Z odpowiednio przygotowanych papierów dekoracyjnych i wszelkich niezbędnych materiałów uczestnicy stworzą swoją własną kartkę świąteczną. Zapewnimy farby, kredki, klej, nożyczki, wstążki, koraliki itp. Do każdej kartki koperta.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli