Szkoła Jedi

Wiek: 7-12 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. MSJ 24.06-05.07.2019 - -
2. MSJ 06.07-17.07.2019 - -
3. MSJ 18.07-29.07.2019 -
4. MSJ 30.07-10.08.2019 - -
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 12 lat
Opis

Moc jest silna w mojej rodzinie. Ma ją mój ojciec... Ja ją mam... Ma ją moja siostra... Ty też masz ją w sobie!

Mistrz Jedi wzywa wszystkich młodzików do rozpoczęcia szkolenia Jedi! Galaktyce potrzebni są obrońcy pokoju, którzy będą strzec sprawiedliwości i porządku. Jednak ciągle na drodze stają wyznawcy ciemnej strony: Sithowie, Inkwizytorzy oraz Zakon Ren. Dzięki treningowi będziesz mógł łatwiej stawić im czoła!

 

Opis programu

Nauka posługiwania się mieczem świetlnym. Każdy padawan na początku swojego szkolenia pozna podstawową technikę walki na miecze świetle – znak rozpoznawczy Uniwersum. Młody Jedi musi nauczyć się nie tylko skutecznej obrony przed blasterami, ale również umieć pokonać Mistrzów ciemnej strony. Jak przeciwstawić się błyskawicy Mocy, a jak podwójnemu mieczowi Darth Maula?

Uwaga: Treningi odbywają się przy użyciu bezpiecznych mieczy otulinowych.

Pojedynki na Laser X. To niesamowita gra high-tech. Blastery mają zasięg 60 metrów, a kamizelka z czujnikiem zlicza celne strzały. Kolorowe efekty świetlne oraz dźwięki stereo z pewnością będą dodatkową atrakcją. Trenuj, aby stać się mistrzem Jedi. Możesz robić uniki, aby nie zderzyć się z nadciągającymi promieniami (Laser X używa promieni podczerwonych, nie prawdziwego lasera).

Międzygalaktyczny turniej gier VRTotalny hit - konsole PS4 z przystawką Virtual Reality. Dzięki goglom VR przeniesiemy się dosłownie w odległe galaktyki w grze Super Stardust Ultra! Będzie też porządna dawkę emocji i zdrowej rywalizacji podczas turniejów gier sieciowych, na konsolach PS3 i PS4 VR. W programie również zdrowa porcja ruchu na świeżym powietrzu – olimpiada Star Wars.

Tworzenie świata LEGO Star WarsCo da połączenie Star Wars z Lego? Tylko i wyłącznie świetną zabawę! Zbudujemy jeden z najbardziej znanych i epickich modeli Falcon Millenium Niszczyciela Imperium ze Snoke’em na pokładzie. Zbudujemy też praktycznie niedostępny w Polsce Model BB-8 składający się z ponad tysiąca klocków. Stwórz niezwykłe lokacje i pojazdy, baw się i ucz!

LARP w uniwersum Star Wars. Live Action Role Playing Game – wciel się w postać nie tylko słowem, ale również całym sobą – począwszy od gestów, na stroju skończywszy. Zabawa zakończy się pamiątkową sesją zdjęciową. Na obozie do dyspozycji duża kolekcja profesjonalnych strojów Star Wars – przebierz się za klona, pilota rebelii czy Vadera!

Misje specjalneJedi wiedzą, że galaktyce potrzebni są obrońcy, dlatego wypełniają coraz to nowe zadania zlecone im przez Radę Jedi i poszczególnych Mistrzów. Dzięki takim misjom Jedi poszerza swoją wiedzę o galaktyce, rozwija swoją zręczność oraz – odkrywając nowe miejsca – ma możliwość poczuć w nich Moc. Gotowi na wyzwania?

Próby Jedi. Uczestnicy przejdą próby Jedi: biegłości, ciała, odwagi, ducha, które sprawdzą granice ich możliwości i wykażą, czy są gotowi na otrzymanie tytułu rycerza Jedi.

Budowa własnego droida astromechanicznegoKażdy padawan będzie mógł skorzystać z warsztatu świątyni Jedi, by zbudować własnego droida. Czy będzie to typ R2, czy BB – to już zależy od Ciebie!

Gra terenowa – pojedynki myśliwcówAnakin, Luke, Ezra czy Ray są świetnymi pilotami oraz mechanikami. Stwórz swój własny pojazd, zmierz się z innymi w gwiezdnym pojedynku. A może uda się przeprowadzić atak na stację bojową?

Konkursy o uniwersum Star WarsJedi dzięki wiedzy zyskuje zrozumienie Mocy. Jak dużo wiesz o świecie Gwiezdnych Wojen? Pamiętasz, jakiej rasy był Darth Maul, jakiego koloru było ostrze Mace'a Windu, czyją córką była Leia Organa? To tylko część z ogromnej puli pytań, jakie mogą zadać mistrzowie. Ale zanim to zrobią, odpowiedzą na twoje pytania, drogi padawanie... Pod koniec szkolenia każdy będzie miał możliwość przystąpić do konkursu wiedzy o Uniwersum.

FilmyWspólnie wybierzmy ulubioną część sagi i jeszcze raz przeżyjmy te emocje! Szczegółowo omówmy najciekawsze fragmenty oraz posłuchajmy komentarzy twórców oraz Mistrzów.

Nie ma emocji – jest spokój.

Nie ma ignorancji – jest wiedza.

Nie ma namiętności – jest pogoda ducha.

Nie ma chaosu – jest harmonia.

Nie ma śmierci – jest Moc.

Kodeks Jedi to nie tylko słowaTo wskazówki, jak należy postępować. Jednak nie można traktować ich zawsze dosłownie. Dzięki Mistrzom oraz Radzie Jedi odkryj swoje możliwości i stań się prawdziwym strażnikiem pokoju – rycerzem Jedi. Ale strzeż się – strach, gniew, agresja to ciemna strona Mocy. Nie słuchaj jej podszeptów, postępuj według kodeksu, a sprawiedliwość zwycięży. Niech Moc będzie z wami.

Poszukiwanie holokronówWeźmiemy udział w grze terenowej ze wskazówkami. Zaopatrzeni w mapę, tajemnicze informacje i kompas spróbujemy poszukać skarbu. Spryt, spostrzegawczość i refleks z pewnością się przydadzą!

Wieczorna wyprawa na planetę Alderan. Wieczorna wycieczka stanie się okazją do odkrycia rzeczy, których nie widać w ciągu dnia. Młodzi adepci będą mogli wykorzystać wiele nowych umiejętności.

Fantastyczne laboratoriumZobaczycie, jak samodzielnie zrobić wybuch wulkanu, chemiczne jojo, ruchome piaski, wędrującą wodę i wiele innych. Nasze niezwykłe laboratorium będzie źródłem wielu zaskoczeń, zabawy i odkryć.

Naprawa starego droida. Pomóż małym Jawom wyremontować starego droida. Znajdź według wskazówek wszystkie jego elementy porozrzucane po planecie Tatooine i złóż je.

Tajna misjaPomóż odważnemu rycerzowi Jedi przebyć drogę z Tatooine do Gwiazdy Śmierci, uważając, aby po drodze nie wpaść do paszczy Sarlacca! Zaufany myśliwiec X-Wing pomoże Ci przemierzać przestrzeń i nawigować w drodze przez galaktykę Własnoręcznie przygotowana gra planszowa.

Kodowanie i rozkodowywanie wiadomości od kosmicznych sąsiadów. Poznamy kilka szyfrów, dzięki którym można przesyłać tajną korespondencję. Dowiemy się także, czym jest „atrament sympatyczny” i jak go można odczytać.

Galaktyczny balZwieńczeniem obozu będzie uroczysty bal, na którym wszyscy Uczestnicy zostaną pasowani na rycerzy Jedi. Wspólnie przygotujemy wystrój sali oraz drobny poczęstunek: przekąski Ewoków, gwiezdny pył, smakołyk Obi-Wana, napój Yody.

Zakopane i góry! Korzystając z uroków Murzasichla i pobliskiego Zakopanego zapraszamy na wakacyjny spacer w góry, gdzie będziemy mogli podziwiać uroki tatrzańskich szlaków i górskiej przyrody oraz wybierzemy się na zakupy na Krupówki.

Park linowy. Odwaga, zwinność i wytrwałość... Wybierzemy się do parku linowego Stary Bór, gdzie będzie na nas czekać dużo zabawy na wysokościach! Zajęcia przeprowadzą wykwalifikowani instruktorzy na atestowanym sprzęcie.

Zajęcia integracyjneSpecjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają i zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Ponadto w programie:

 • wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteki z motywem przewodnim
 • turnieje sportowe

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

 

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • wycieczka do Tatralandii  – 170 zł
 • wycieczka do Morskiego Oka – 60 zł
 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Co zabrać
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii
 • osoby chętne na wycieczkę do parku wodnego Tatralandia powinny zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty oraz ręcznik plażowy, strój kąpielowy/kąpielówki i klapki
 • wszystko, co pomoże wam wczuć się w klimat obozu (stroje, gadżety, ulubione gry)

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Częstochowa parking przy McDonald's, al.Wojska Polskiego 263/271, kierunek Katowice / parking przy McDonald's, ul. Drogowców 1, kierunek Łódź Autokar 12:25 14:00 118 PLN
2 Gdańsk parking przy hipermarkecie Auchan, ul.Szczęśliwa 3, 80-176 Autokar 06:00 20:05 198 PLN
3 Katowice parking przy McDonald's, al.Górnośląska 40A, kierunek Kraków / parking przy McDonald's, ul.Ofiar Katynia 5, kierunek Opole Autokar 14:05 11:55 128 PLN
4 Kraków parking przy hipermarkecie Carrefour, ul.Zakopiańska 62, 30-001 Autokar 15:30 10:20 118 PLN
5 Leszno parking przy hali Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, 64-100 Autokar 09:30 16:50 188 PLN
6 Łódź stacja paliw BP, ul. Kątna 1, 92-638 Autokar 10:25 15:50 168 PLN
7 Opole (okolice) stacja paliw LOTOS, ul.Posiłek 1A, Rogów Opolski 47-300 Autokar 12:50 13:30 158 PLN
8 Poznań tzw. „Dworzec Letni“, ul. Dworcowa 1, 61-801 Autokar 07:40 18:35 188 PLN
9 Szczecin . Łączony 00:00 00:00 198 PLN
10 Toruń stacja paliw ORLEN, ul.Słupska 1, 87-100 Autokar 08:05 18:05 178 PLN
11 Warszawa Pałac Kultury i Nauki, parking przy Pałacu Młodzieży (od strony ul.Świętokrzyskiej) Autokar 08:10 18:10 198 PLN
12 Wrocław (okolice) parking przy McDonald's,ul. Czekoladowa 7, Bielany Wrocławskie 55-040 Autokar 11:25 15:00 178 PLN
13 Białystok Negocjowany
14 Bydgoszcz Negocjowany
15 Olsztyn Negocjowany
16 Lublin Negocjowany
17 Rzeszów Negocjowany
18 Murzasichle Dom pod lasem, Sądelska 127a, 34-531 Murzasichle Własny 16:00 10:00 0 PLN

Dom pod Lasem – Murzasichle

Niezwykle klimatyczny pensjonat znajdujący się w najwyżej położonym punkcie miejscowości Murzasichle (k. Zakopanego), skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry Słowackie, Wysokie i Giewont. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami. Pensjonat ma własną stołówkę, sale świetlicowe, dużo zielonego terenu, zadaszony grill.

http://www.dompodlasem.com.pl/

ul. Sądelska 127a

34-531 Murzasichle

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą.
​Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

Wycieczka do Morskiego Oka  60 zł

Morskie Oko to największe i najpiękniejsze jezioro tatrzańskie, otoczone najwyższymi szczytami Tatr Polskich. To miejsce całkowicie niezwykłe, o wielu obliczach, zależnych od pory roku, dnia, pogody. Trasa do samego Morskiego Oka przebiega wygodną, asfaltową drogą. Na trasie wycieczki znajduje się m.in. malowniczy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza. Po dotarciu do Morskiego Oka możemy pójść na spacer dookoła jeziora, a także udać się do położonego nieco wyżej Czarnego Stawu.

Wycieczka do parku wodnego Tatralandia  170 zł

Słowacki Aquapark Tatralandia oferuje 14 basenów (w tym 9 całorocznych) ze słoną wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą wodą o temperaturze do 36°C. Dzieci i dorośli mogą się wyszaleć i zrelaksować o każdej porze roku. 5 zjeżdżalni całorocznych + 21 letnich rur i zjeżdżalni.