(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Szkoła Jedi.jpg
Szkoła Jedi.jpg

2199 zł

Szkoła Jedi - Wisła

Wiek: 7-12

lokalizacja:
Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle

Moc jest silna w mojej rodzinie. Ma ją mój ojciec... Ja ją mam... Ma ją moja siostra... Ty też masz ją w sobie!

Mistrz Jedi wzywa wszystkich młodzików do rozpoczęcia szkolenia Jedi! Galaktyce potrzebni są obrońcy pokoju, którzy będą strzec sprawiedliwości i porządku. Jednak ciągle na drodze stają wyznawcy ciemnej strony: Sithowie, Inkwizytorzy oraz Zakon Ren. Dzięki treningowi będziesz mógł łatwiej stawić im czoła!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

23/07/2020 - 03/08/2020

dostępne rezerwuj > 2199 zł

04/08/2020 - 15/08/2020

dostępne rezerwuj > 2199 zł

Program

Nauka posługiwania się mieczem świetlnym. Każdy padawan na początku swojego szkolenia pozna podstawową technikę walki na miecze świetle – znak rozpoznawczy Uniwersum. Młody Jedi musi nauczyć się nie tylko skutecznej obrony przed blasterami, ale również umieć pokonać Mistrzów ciemnej strony. Jak przeciwstawić się błyskawicy Mocy, a jak podwójnemu mieczowi Darth Maula?

Uwaga: Treningi odbywają się przy użyciu bezpiecznych mieczy otulinowych.

Pojedynki na Laser X. To niesamowita gra high-tech. Blastery mają zasięg 60 metrów, a kamizelka z czujnikiem zlicza celne strzały. Kolorowe efekty świetlne oraz dźwięki stereo z pewnością będą dodatkową atrakcją. Trenuj, aby stać się mistrzem Jedi. Możesz robić uniki, aby nie zderzyć się z nadciągającymi promieniami (Laser X używa promieni podczerwonych, nie prawdziwego lasera).

Międzygalaktyczny turniej gier VR. Totalny hit - konsole PS4 z przystawką Virtual Reality. Dzięki goglom VR przeniesiemy się dosłownie w odległe galaktyki w grze Super Stardust Ultra! Będzie też porządna dawkę emocji i zdrowej rywalizacji podczas turniejów gier sieciowych, na konsolach PS3 i PS4 VR. W programie również zdrowa porcja ruchu na świeżym powietrzu – olimpiada Star Wars.

Tworzenie świata LEGO Star Wars. Co da połączenie Star Wars z Lego? Tylko i wyłącznie świetną zabawę! Zbudujemy jeden z najbardziej znanych i epickich modeli Falcon Millenium i Niszczyciela Imperium ze Snoke’em na pokładzie. Zbudujemy też praktycznie niedostępny w Polsce Model BB-8 składający się z ponad tysiąca klocków. Stwórz niezwykłe lokacje i pojazdy, baw się i ucz!

LARP w uniwersum Star Wars. Live Action Role Playing Game – wciel się w postać nie tylko słowem, ale również całym sobą – począwszy od gestów, a na stroju skończywszy. Zabawa zakończy się pamiątkową sesją zdjęciową. Na obozie do dyspozycji duża kolekcja profesjonalnych strojów StarWars – przebierz się za klona, pilota rebelii czy Vadera!

Misje specjalne. Jedi wiedzą, że galaktyce potrzebni są obrońcy, dlatego wypełniają coraz to nowe zadania zlecone im przez Radę Jedi i poszczególnych Mistrzów. Dzięki takim misjom Jedi poszerza swoją wiedzę o galaktyce, rozwija swoją zręczność oraz – odkrywając nowe miejsca – ma możliwość poczuć w nich Moc. Gotowi na wyzwania?

Próby Jedi. Uczestnicy przejdą próby Jedi: biegłości, ciała, odwagi, ducha, które sprawdzą granice ich możliwości i wykażą, czy są gotowi na otrzymanie tytułu rycerza Jedi.

Budowa własnego droida astromechanicznego. Każdy padawan będzie mógł skorzystać z warsztatu świątyni Jedi, by zbudować własnego droida. Czy będzie to typ R2, czy BB – to już zależy od Ciebie!

Gra terenowa – pojedynki myśliwców. Anakin, Luke, Ezra czy Ray są świetnymi pilotami oraz mechanikami. Stwórz swój własny pojazd, zmierz się z innymi w gwiezdnym pojedynku. A może uda się przeprowadzić atak na stację bojową?

Konkursy o uniwersum Star Wars. Jedi dzięki wiedzy zyskuje zrozumienie Mocy. Jak dużo wiesz o świecie Gwiezdnych Wojen? Pamiętasz jakiej rasy był Darth Maul, jakiego koloru było ostrze Mace'a Windu, czyją córką była Leia Organa? To tylko część z ogromnej puli pytań, jakie mogą zadać mistrzowie. Ale zanim to zrobią, odpowiedzą na twoje pytania, drogi padawanie... Pod koniec szkolenia każdy będzie miał możliwość przystąpić do konkursu wiedzy o Uniwersum.

Filmy. Wspólnie wybierzmy ulubioną część sagi i jeszcze raz przeżyjmy te emocje! Szczegółowo omówmy najciekawsze fragmenty oraz posłuchajmy komentarzy twórców oraz Mistrzów.

Nie ma emocji – jest spokój.

Nie ma ignorancji – jest wiedza.

Nie ma namiętności – jest pogoda ducha.

Nie ma chaosu – jest harmonia.

Nie ma śmierci – jest Moc.

Kodeks Jedi to nie tylko słowa. To wskazówki jak należy postępować. Jednak nie można traktować ich zawsze dosłownie. Dzięki Mistrzom oraz Radzie Jedi odkryj swoje możliwości i stań się prawdziwym strażnikiem pokoju – rycerzem Jedi. Ale strzeż się – strach, gniew, agresja to ciemna strona Mocy. Nie słuchaj jej podszeptów, postępuj według kodeksu, a sprawiedliwość zwycięży. Niech Moc będzie z wami.

Poszukiwanie holokronów. Weźmiemy udział w grze terenowej ze wskazówkami. Zaopatrzeni w mapę, tajemnicze informacje i kompas spróbujemy poszukać skarbu. Spryt, spostrzegawczość i refleks z pewnością się przydadzą!

Wieczorna wyprawa na planetę Alderan. Wieczorna wycieczka stanie się okazją do odkrycia rzeczy, których nie widać w ciągu dnia. Młodzi adepci będą mogli wykorzystać wiele nowych umiejętności.

Fantastyczne laboratorium. Zobaczycie jak samodzielnie zrobić wybuch wulkanu, chemiczne jojo, ruchome piaski, wędrującą wodę i wiele innych. Nasze niezwykłe laboratorium będzie źródłem wielu zaskoczeń, zabawy i odkryć.

Naprawa starego droida. Pomóż małym Jawom wyremontować starego droida. Według wskazówek znajdź wszystkie jego elementy porozrzucane po planecie Tatooine i złóż je.

Tajna misja. Pomóż odważnemu rycerzowi Jedi przebyć drogę z Tatooine do Gwiazdy Śmierci, uważając, aby po drodze nie wpaść do paszczy Sarlacca! Zaufany myśliwiec X-Wing pomoże Ci przemierzać przestrzeń i nawigować w drodze przez galaktykę własnoręcznie przygotowanej gry planszowej.

Kodowanie i rozkodowywanie wiadomości od kosmicznych sąsiadów. Poznamy kilka szyfrów, dzięki którym można przesyłać tajną korespondencję. Dowiemy się także, czym jest „atrament sympatyczny” i jak go można odczytać.

Galaktyczny bal. Zwieńczeniem obozu będzie uroczysty bal, na którym wszyscy Uczestnicy zostaną pasowani na rycerzy Jedi. Wspólnie przygotujemy wystrój sali oraz drobny poczęstunek: przekąski Ewoków, gwiezdny pył, smakołyk Obi-Wana, napój Yody.

No to w góry! Obóz w Wiśle to doskonały pretekst, żeby wybrać się na niejedną wyprawę... Najpierw pójdziemy z przewodnikiem na Stożek, gdzie na szczycie zrobimy sobie letni piknik. Będzie też okazja odwiedzić słynną skocznię narciarską im. Adama Małysza oraz pospacerować po wiślańskim deptaku.   

Park linowy. Odwaga, zwinność i wytrwałość... Wybierzemy się do parku linowego, gdzie będzie na nas czekać dużo zabawy na wysokościach! Zajęcia przeprowadzą wykwalifikowani instruktorzy na atestowanym sprzęcie.

Zajęcia integracyjne. Specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają i zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Ponadto w programie:

 • góralskie ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteki z motywem przewodnim
 • turnieje sportowe i gry terenowe
 • Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski
 • salon gier planszowych, karcianych
 • turnieje gier na PS3 i PS4 

 

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji proekologicznej PRZY OKAZJI POMAGAM.
Chcemy, abyś wiedział, że od najmłodszych lat masz wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości. Wspólnymi siłami - zaczynając od najprostszych kroków - PRZY OKAZJI przeróżnych obozowych zajęć i wycieczek zadbamy o to, żeby nasze piękne lasy, plaże, jeziora i góry były czyste - wolne od plastiku, butelek... po prostu śmieci.

Ale to nie wszystko! Biorąc aktywny udział w działaniach na obozie będziesz miał możliwość wybrać akcję charytatywną, którą wesprze finansowo Kompas! Przy okazji więc pomożesz dwa razy!
Oczywiście udział w akcji jest dobrowolny.

Więcej o szczegółach dowiesz się na obozie.

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu 70zł

Malowniczy ogród zoologiczny położony na 1,5 ha terenu posiadający 3 km przyrodniczych ścieżek edukacyjnych. To fantastyczna możliwość obcowania z naturą na wyciągnięcie ręki. Na rozległym terenie parku można podziwiać, karmić, a nawet głaskać dziką zwierzynę: żubry, jelenie szlachetne, dziki, sarny, daniele, kozy i muflony. Główną atrakcją parku jest stacja ptaków drapieżnych: sokolornia i sowiarnia, które są obsługiwane przez wykwalifikowanych sokolników. Do dyspozycji najmłodszych gości również: plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją, polana piknikowa i urocze miejsca widokowe.

Energylandia 130zł

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 70 zł
 • Energylandia - 130 zł
 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle

Uroczy pensjonat w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami oraz 3 sale zajęciowe. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży z ogrodem, terenem zielonym do organizacji ognisk, gier, zabaw i zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.


Strona: http://www.slonecznygrod.pl/

 

ul. Kopydło 58, Wisła
 

e-mail: slonecznygrod@poczta.onet.pl

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

Białystok 250zł Częstochowa 118zł
Gdańsk 198zł Katowice 118zł
Kielce 250zł Kraków 128zł
Leszno 250zł Lublin 250zł
Łódź 168zł Opole 250zł
Poznań 188zł Rzeszów 250zł
Szczecin 250zł Toruń 188zł
Warszawa 198zł Wisła 0zł
Wrocław 188zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii
 • ręcznik plażowy, strój kąpielowy/kąpielówki i klapki do parku wodnego
 • wszystko, co pomoże wam wczuć się w klimat obozu (stroje, gadżety, ulubione gry)
 • własny bidon na wodę