Zimowa ekspedycja

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...Czas zimy nie oznacza, że trzeba zamknąć się w ciasnych i ciemnych wnętrzach. Wręcz przeciwnie!!! Zapraszamy na solidną dawkę świeżego powietrza i doskonałą zabawę. Zimowa ekspedycja to fascynująca gra terenowa, której głównym celem jest integracja uczestników...

 

Opis programu


Team Building (z ang. „budowanie zespołu”) to jedna z nowoczesnych metod szkoleniowych, ukierunkowana przede wszystkim na:

  • integrowanie zespołu a tym samym skuteczne podnoszenie jego efektywności,
  • aktywne kształtowanie stosunków międzyludzkich,
  • budowanie sprawnych kanałów komunikacji między członkami zespołu,
  • zdrową rywalizację, która zwiększy świadomość pracowników o zdolnościach swoich oraz ich zawodowych współtowarzyszy,
  • objaśnianie procesów zespołowych i organizacyjnych.

Skuteczność zajęć typu „Outdoor Activities” wiąże się z tym, że uczestnicy podczas szkolenia rozwiązują rzeczywisty problem. Mogłoby się wydawać, że wspólna budowa tratwy, czy neutralizacja trucizny mają niewiele wspólnego z codziennymi obowiązkami - nic bardziej mylnego! Wzajemne pokonywanie trudności w warunkach pozabiurowych uczy pracowników kooperacji, polegania na sobie, podejmowania decyzji a przede wszystkim, umożliwia odkrycie w każdym z uczestników własnego potencjału oraz indywidualnych i grupowych zasobów zespołu.

Zajęcia Teambuilding’owe pozwalają zbudować fundamenty trwałego zespołu, którego członków łączy już nie tylko praca, ale przede wszystkim wspólnie spędzone chwile w wyjątkowej atmosferze zabawy i nauki.

Oto przykładowa oferta zajęć team-building’owych

ZIMOWA EKSPEDYCJA - POSZUKIWANIE SKARBÓW

Grupa do Zadań Specjalnych podzielona na dziesięcioosobowe zespoły operacyjne, została wysłana na dzikie i nieznane ziemie, w celu odnalezienia zaginionych skarbów. Aby je zdobyć należy odnaleźć wszystkie wskazówki oraz pokonać zadania, jakie zostały zastawione na poszukiwaczy. Za każde poprawnie wykonane zadanie grupa otrzymuje dalsze wskazówki i lokalizację kolejnych zadań.

OPIS ZADAŃ:

Ładunek wybuchowy
Zadaniem zespołu jest ostrożne przetransportowanie ładunku wybuchowego po specjalnie przygotowanym torze. Uczestnicy muszą korzystać z „chwytaka”, umożliwiającego transport ładunku w bezpiecznej odległości. Urządzenie skonstruowane jest tak, że tylko opanowanie, odpowiednia komunikacja i współpraca całej grupy pozwoli na zrealizowanie zadania.

Tratwa
Podczas tej konkurencji wszyscy uczestnicy muszą zmieścić się na tratwie o niewielkich rozmiarach. Grupa musi zaplanować swoje działania tak, aby nikt nie znalazł się poza tratwą. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że w miarę upływu czasu tratwa zaczyna tonąć i coraz mniejsza powierzchnia dostępna jest dla uczestników.

Pajęczynka
Między drzewami rozpięta jest olbrzymia, pajęcza sieć. Uczestnicy muszą przedostać się na jej druga stronę. Nikt nie może dotknąć pajęczyny w obawie przed gniewem pająka. Najtrudniejsze jest jednak to, że każdy członek grupy musi przejść innym oczkiem w sieci. Grupa musi odpowiednio zaplanować sposób pokonywania przeszkody.

Atka
Uczestnicy docierają podczas swojej wędrówki do "Ognistej  Ziemi", którą pokonać można tylko za pomocą specjalnej konstrukcji. Każdy z uczestników będzie musiał zająć kolejno miejsce pasażera. Pozostali członkowie grupy, trzymając odpowiednie liny, sterują konstrukcją tak, aby pasażer przedostał się bezpiecznie na drugą stronę.

Trucizna
Grupa dociera do trucizny uniemożliwiającej dalszą wędrówkę. Zadaniem uczestników jest zneutralizowanie trucizny. Jej działanie jest jednak tak silne, że trzeba to robić na odległość. Można wykorzystać do tego specjalny przyrząd, skonstruowany tak, że obsługiwać go musi cała grupa. Trzeba wspólnie wpaść na rozwiązanie problemu a następnie wprowadzić rozwiązanie w życie.

FINAŁ
Jeśli drużyny były zgrana to odnalezienie skarbów nie będzie stanowiło większego problemu. Chyba, że przebiegły hrabia zachował na koniec jakąś przemyślną niespodziankę…? Mimo wszystko powinno się udać i cała drużyna powróci do bazy z uśmiechami od ucha do ucha…!!!

W naszej ofercie posiadamy obecnie ponad 30 zadań teambuilding’owych!!!

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli