(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Szanowni Klienci, Drodzy Uczestnicy,

pozwólmy sobie i nam wrócić już niedługo do normalności. Tymczasem chcemy Wam dać elastyczność i poczucie bezpieczeństwa.
Przy rezerwacjach dokonanych do 17.05.2020  należy wpłacić tylko 100 zł zaliczki celem potwierdzenia rezerwacji. Dopłata na 40 dni przed wyjazdem. 
Zachęcamy do ich zakładania i wyboru dogodnego dla siebie terminu. Pozostałą kwotę należności prosimy uregulować według zapisu, który pojawi się na umowie w polu "uwagi". 

Przypominamy!
Ministerstwo Edukacji planuje utrzymać harmonogram roku szkolnego, także wakacje rozpoczną się w planowanym terminie.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z nami od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17: tel. 58 303 18 78 lub e-mail biuro@kompas.pl. Odpowiadamy też na wiadomości na FB.

Serdecznie POZDRAWIAMY. Zespół BTA KompasSzanowni  Klienci, Drodzy Uczestnicy,

Pragniemy Was zapewnić, że cały zespół BTA Kompas dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać swoje działania do aktualnych okoliczności. Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości, że nadal tak, jak my, z optymizmem myślicie o nadchodzącym sezonie wiosennych wycieczek szkolnych oraz letnich obozach i koloniach. I tak trzymać! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. 

Odnośnie planowanych wyjazdów wiosennych na wycieczki szkolne – mamy rękę na pulsie i reagujemy odpowiednio do rozwoju sytuacji. Dział Wycieczek Szkolnych jest cały czas do Waszej dyspozycji.

Przygotowania letnich obozów są realizowane zgodnie z planem – żadne kolonie ani obozy nie są odwoływane. Dział Sprzedaży obsługuje Wasze rezerwacje, dział HR zajmuje się rekrutacją najlepszej kadry, a dział logistyki układa trasy Waszych przejazdów. Słowem szykujemy się na kolejny - bardzo aktywny i udany - sezon letni smiley

Pamiętaj!

Po dokonaniu rezerwacji na kolonię/obóz/wycieczkę szkolną, jeżeli na skutek decyzji władz państwowych podróż nie będzie możliwa i wyjazd zostanie przez nas odwołany przysługuje Wam - według aktualnych przepisów - bezpłatna zmiana terminu lub zwrot 100% wniesionych środków.

Zachęcamy do zachowania spokoju, cierpliwości i po prostu śledzenia sytuacji.  Koszty rezygnacji teraz czy na 31 dni przed wyjazdem są bowiem takie same. Wierzymy, że cały świat niebawem nauczy się funkcjonować w nowej rzeczywistości, sytuacja wkrótce się unormuje, a my będziemy w pełnej gotowości do startu sezonu i cieszenia się wszystkim tym, co dla Was przygotowujemy.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17:
tel. 58 303 18 78 lub e-mail biuro@kompas.pl. Odpowiadamy też na wiadomości na FB.

Jeżeli będziemy mieć jakieś ważne informacje do przekazania, z pewnością się z Wami skontaktujemy!
Dbajcie o siebie i wykorzystajcie jak najlepiej ten czas w domu.

Serdecznie POZDRAWIAMY Was z Gdańska i działamy smiley