(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 33 obozów

Interkamp
Junior – Komiks & Manga & Anime - Jodłowy Dwór

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Warsztaty rysunkowe, tworzenie swoich własnych komiksów.

#anime #komiks #manga #rysunek

sprawdź >
Obóz
E-Sportowy - NOWOŚĆ

2599 zł

10 - 18 lat
Jodłowy Dwór
Turnieje i rozgrywki, sportowa rywalizacja.

#konsole #playstation #sporty zespołowe

sprawdź >
Interkamp
Junior – Gry & Roboty & Komputery - Jodłowy Dwór

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Turnieje gier, konstruowanie i programowanie robotów.

#robotyka #komputery #gry planszowe #programowanie

sprawdź >
Interkamp
Junior – Plastyka & Fotografia - Jodłowy Dwór

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Minikurs fotografii cyfrowej, plenery fotograficzne.

#DIY #fotografia #plastyka

sprawdź >
Interkamp
Junior - Teatr & Taniec & Muzyka - Jodłowy Dwór

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Warsztaty teatralne i taneczne, emisja głosu, rytmika.

#musicale #muzyka #śpiew #teatr

sprawdź >
Obóz
Aktorski - Jodłowy Dwór

2599 zł

13 - 19 lat
Jodłowy Dwór
Praca z głosem i z tekstem, improwizacje i zadania aktorskie.

#teatr #aktorstwo #charakteryzacja

sprawdź >
Obóz
Filmowy

2599 zł

13 - 19 lat
Jodłowy Dwór
Obsługa kamery, pisanie scenariusza, techniki montażu.

#aktorstwo #filmy #kino

sprawdź >
Obóz
Gitarowy - Jodłowy Dwór

2599 zł

13 - 19 lat
Jodłowy Dwór
Gitarowe plenery, nauka gry akordowej, kształcenie słuchu.

#gitara #muzyka #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Obóz
Grafiki Komputerowej

2599 zł

13 - 19 lat
Jodłowy Dwór
Szkice, projekty, programy graficzne, animacja.

#edycja zdjęć #grafika #komputery

sprawdź >
Obóz
Malarsko-Rysunkowy - Jodłowy Dwór

2599 zł

13 - 19 lat
Jodłowy Dwór
Techniki rysunkowe i malarskie, elementy kompozycji.

#architektura #rysunek #malarstwo

sprawdź >

Interkamp 2020 – Góry Świętokrzyskie czy morze?

W najbliższe wakacje Interkamp zaprasza na pierwsze trzy turnusy w nowe miejsce - w Góry Świętokrzyskie. Nasz ośrodek mieści się na skraju Puszczy Jodłowej, u stóp słynnej Łysej Góry, a zatem czekają na Uczestników nowe plenery, wycieczki i atrakcje, a także sprawdzone programy obozów artystycznych. Na czwarty turnus zapraszamy natomiast do znanego Wam już Wicia na morskie warianty wybranych obozów Interkamp. Będzie okazja na nowe działania letnie. Co wybierasz Góry Świętokrzyskie czy morze?

Co to jest Interkamp?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Uzdolniona artystycznie i kreatywna młodzież spotyka się, by w wakacyjnej formie pracować wspólnie nad interesującymi projektami, uczyć się nowości i rozwijać swoje pasje. Obozy artystyczne to propozycja dla tych, którzy nie boją się pytać, lubią wyzwania i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w otoczeniu inspirującej przyrody i ciekawych świata ludzi. Zajęcia na obozach artystycznych Interkamp daleko odbiegają od szkolnych standardów.

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Kadra na obozy artystyczne dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są eksperci w swoich dziedzinach, którzy w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wśród naszej kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród w swoich branżach, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci oraz wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Wszyscy mają doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem oraz odkryć talent i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Sprzęt. Szczególną wagę przywiązujemy także do wyposażenia naszych pracowni. Uczestnicy mają stały dostęp do nowoczesnej pracowni komputerowej z szybkim, stałym łączem internetowym, wyposażonej w drukarki i profesjonalne oprogramowanie. Zajęcia aktorskie i taneczne prowadzone są w przestronnych salach z lustrami oraz odpowiednią do tańca podłogą. Mamy również ciemnię fotograficzną, studio filmowe oraz w pełni wyposażoną pracownię plastyczną. Dysponujemy również sprzętem muzycznym: gitarami, perkusjami, wzmacniaczami, mikrofonami. Nasze zaplecze sprzętowe (m.in. monitory, statywy, oświetlenie) pozwala nawet przeprowadzić profesjonalną, transmitowaną na żywo realizację telewizyjną. Wysokiej klasy aparaty fotograficzne, projektor multimedialny, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie to niezbędne wyposażenie każdego turnusu obozów Interkamp.

Interkamp nad morzem! W tym roku nasze obozy artystyczne zawitają po raz drugi nad morze. Morskie klimaty z pewnością będą inspiracją dla młodych artystów. Bliskość plaży pozwoli nam na realizację ciekawych i twórczych pomysłów. To nie lada gratka dla młodych fotografów, malarzy i filmowców. Wschody i zachody słońca nad morzem – istna uczta dla każdego Interkampowicza. Przed nami plenerowe koncerty naszych muzyków, happeningi aktorów i wiele innych spontanicznych działań.

Specjalnie dla młodszych pasjonatów sztuki przygotowaliśmy kolonie artystyczne Interkamp Junior. Naszym celem jest wspólne odkrywanie, a także rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik kolonii artystycznych dla Juniorów miał jak najlepszą opiekę.

Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania. Od pierwszych chwil naszych kolonii artystycznych, szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego dziecka.

PRZYGODA Z PASJĄ

Do programów Interkampu zawitały również obozy przygodowe! To wspaniała propozycja dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą spędzić aktywnie wakacje, a przy okazji zasmakować obozów artystycznych. W programie znajdziemy wycieczki, wyprawy, mnóstwo morskich aktywności, a do tego odrobina zajęć artystycznych tj. gotowania, fotografowania, tańca, czy śpiewu. Jest to pomysł dla osób, które chcą przeżyć niezapomniane, aktywne wakacje i poszukują jeszcze własnych pasji.

ORGANIZACJA PROGRAMU

Nasze obozy i kolonie artystyczne to przede wszystkim zero nudy! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym: warsztatom twórczym, plenerom, turniejom, zabawom integracyjnym, konkursom i quizom. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, a także oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. W ostatni dzień obozów Interkamp odbywa się pokaz finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Uczestnika i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!