Wycieczki szkolne

 

Autorskie programy 
W naszej ofercie wycieczek szkolnych i zielonych szkół znajdą Państwo wiele ciekawych programów oraz miejsc, w których od lat organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy Państwu wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski. Wsłuchując się w sugestie Uczestników i śledząc nowe trendy wśród Młodzieży i Dzieci, co roku tworzymy nowe autorskie programy. 

Profesjonalna Kadra
Dużą wagę przykładamy do doboru Kadry. Posiada ona możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności oraz pracuje z nami przez wiele sezonów zarówno przy prowadzeniu wycieczek szkolnych jak również na naszych letnich obozach.  

Własny Ośrodek
Jako jedna z niewielu firm posiadamy własny Ośrodek Wypoczynkowy. Jest on położony 35 km od Gdańska, we wsi Drzewina, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Tereny zielone wokół ośrodka to idealne miejsce na realizację programów aktywnych, terenowych, survivalowych i przyrodniczych. 

Program lojalnościowy
Przypominamy naszym stałym oraz nowym Kllientom o działającym od 2015 roku programie lojalnościowym dla szkół. którego jesteśmy autorami. Każda szkoła korzystająca z naszych ofert wzbogaca się o punkty lojalnościowe, które w dowolnym czasie mogą być wymieniane na cenne nagrody dla szkoły lub klasy.