Lato

 

Autorskie programy
Wsłuchując się w sugestie Uczestników i śledząc nowe trendy wśród Młodzieży i Dzieci, co roku tworzymy kilkadziesiąt nowych autorskich Obozów. Wierzymy, że nasze oryginalne pomysły i włożony w przygotowanie obozu wysiłek jest źródłem naszego sukcesui idealnego letniego wypoczynku Uczestników. Nie kopiujemy pomysłów innych organizatorów, ale przy udziale metodyków, pedagogów i specjalistów wielu dziedzin tworzymy programy, które są owocem naszej kreatywności, pasji i zaangażowania.

Lekarz Obozowy
Na każdym obozie zatrudniony jest lekarz, którego zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem Uczestników obozu. Wszelkie leki stale przyjmowane przez Uczestników podawane są pod kontrolą Kadry i lekarza, który jest członkiem kadry, obecnym 24h w każdym Centrum Obozowym, a nie dochodzącym pracownikiem lokalnych służb medycznych.

Profesjonalna Kadra
Szczególną wagę przykładamy do doboru Kadry. System pracy, stopniowanie, ścieżka awansowania, wreszcie system wynagrodzeń sprawiają, że nasza Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności oraz pracuje z nami przez wiele sezonów. 

Ilość Opiekunów
Liczba osób Kadry jest zawsze większa niż przewidują to przepisy. Na niektórych obozach przypada tylko 3 Uczestników na jedną osobę Kadry (opiekunowie, instruktorzy, lekarze itp.). W szczególnych sytuacjach zapewniamy nawet indywidualną opiekę Uczestnikom (wymagana jest wcześniejsza konsultacja podczas zapisywania Dziecka na obóz).

Relacje LIVE z obozów
Codziennie o godzinie 11:00 na naszej stronie www.kompas.pl Rodzice znajdą fotograficzną relację z poprzedniego dnia obozu. Na bieżąco mogą Państwo śledzić, jak Dzieci spędziły czas i co udało im się stworzyć. Wierzymy, że dzięki temu Uczestnicy i ich Rodzice wspólnie będą mogli jeszcze intensywniej przeżyć wspaniałe doświadczenie, jakim jest samodzielny wyjazd na obóz.

Normy współżycia społecznego
Na naszych obozach zasady są zawsze jasno określone: zero alkoholu, zero narkotyków, zero papierosów. Osoby niepodporządkowujące się tym wymaganiom są natychmiast usuwane z obozów.