(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 12 obozów

wInterkamp
Junior - Teatr & Taniec & Muzyka

1249 zł

7 - 12 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Aktorskie improwizacje, układy taneczne i muzyczne kino.

#teatr #taniec #muzyka #śpiew #aktorstwo

sprawdź >
Zimowy
Obóz Grafiki Komputerowej OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Grafika tradycyjna, komputerowa, tworzenie własnych projektów.

#grafika #komputery #edycja zdjęć

sprawdź >
wInterkamp
Junior Plastyka&Fotografia

1249 zł

7 - 12 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Warsztaty fotograficzne, plastyczne.

#fotografia #plastyka #rysunek

sprawdź >
Zimowy
Obóz Taneczny OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Różne techniki i style taneczne, tajniki doboru kostiumów.

#taniec #muzyka #charakteryzacja

sprawdź >
Zimowy
Obóz Fotograficzny

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Technika fotografii, fotoreportaż, plenery z aparatem w ręce.

#fotografia #góry #edycja zdjęć

sprawdź >
Zimowa
Przygoda z Gotowaniem

1249 zł

7 - 12 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Tajniki gotowania, kącik słodkości i piramida żywności.

#gotowanie #góry

sprawdź >
Zimowy
Obóz Wokalny

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Emisja głosu, kształcenie słuchu, dykcja, śpiew acapella.

#wokal #muzyka #śpiew

sprawdź >
Zimowy
Obóz Aktorski

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Budowanie zespołu, warsztat aktorki i teatr plenerowy.

#aktorstwo #teatr #charakteryzacja

sprawdź >
wInterkamp
Junior - Gry&Roboty&Komputery

1249 zł

7 - 12 lat
Hotel Krokus w Wiśle
ABC robotyki, grafika komputerowa, tworzenie własnych gier.

#robotyka #komputery #programowanie

sprawdź >
Zimowa
Japońska Przygoda z Mangą

1349 zł

13 - 19 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Japońska kultura i sztuka, cosplay i wyjątkowa sesja zdjęciowa.

#manga #anime #Japonia #komiks

sprawdź >

wInterkamp to zimowa edycja najpopularniejszych w Polsce twórczych obozów dla dzieci i młodzieży, od lat cieszących się zasłużonym zainteresowaniem. Każdy Uczestnik znajdzie z nami możliwość rozwijania swojej pasji i zdobywania nowych umiejętności. W tym roku wracamy do Wisły - urokliwego miasteczka u podnóża Beskidu Śląskiego. 

Dla młodszych (7-12 lat) stworzyliśmy programy wInterkamp Junior łączące pokrewne dziedziny, aby zaprezentować Uczestnikom szeroki wachlarz twórczych możliwości: dla wielbicieli sztuk scenicznych Teatr & Taniec & Muzyka, dla miłośników sztuk pięknych Plastyka & Fotografia, a dla młodych konstruktorów Gry & Roboty & Komputery

Do młodzieży (13-19 lat) kierujemy obozy zawężone do jednej tematyki, co pozwala wyspecjalizować się w wybranej dziedzinie. Kochający muzykę mogą spróbować swoich sił na Obozie Wokalnym lub Rockowym. Pasjonaci teatru zbudują zgrany zespół na Obozie Aktorskim, a sztuk wizualnych zaznają artystycznej przygody na Obozie Fotograficznym lub  Grafiki Komputerowej. W najbliższym sezonie proponujemy również zimową nowość, czyli Obóz Filmowy, który cieszył się latem ogromnym zainteresowaniem. Oczywiście nie może również zabraknąć absolutnego przeboju ostatnich lat, czyli Fanowskich Obozów Muzycznych z Dawidem Kwiatkowskim!

Dlaczego wInterkamp Junior?

wInterkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest wspólne odkrywanie i rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi Dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik obozów wInterkamp Junior miał jak najlepszą opiekę. Rodziców zapewniamy nie tylko o ciekawym programie zajęć warsztatowych, ale i troskę o najedzone brzuchy, odpowiednie ubranie i uśmiechnięte twarze pociech. Mamy na to swoje sposoby!

Dla kogo wInterkamp Junior?

wInterkamp Junior został stworzony z myślą o Dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Wspólnie będziemy odkrywać skarbiec pasji i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Nasza wykwalifikowana Kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania Dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania.

wInterkamp Junior skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach i rozwoju Dzieci. Od pierwszych chwil obozu szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego Dziecka. Młodym poszukiwaczom pasji pragniemy stworzyć nie tylko świetne warunki do rozwoju zainteresowań, ale też miejsce, w którym będą czuli się wyjątkowo.

Kadra wInterkamp

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są LUDZIE. Nasza Kadra dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach, którzy w atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wychowawcami i Instruktorami są młodzi ludzie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Wśród naszej Kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci i wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Mają doskonały kontakt z Dziećmi i Młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem, odkryć przeróżne talenty i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Kontakt 24h

Do dyspozycji zatroskanych Rodziców oddajemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym można skontaktować w każdej chwili: dopytać o samopoczucie Dziecka, porozmawiać o postępach, podzielić się wątpliwościami. Ponadto zapewniamy również stały kontakt z Biurem BTA Kompas:
(58) 303 18 78 (pn-pt, w godz. 9.00-17.00) i telefon alarmowy czynny w sezonie 24h/dobę: 602 60 90 10.

Organizacja obozu

Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym. Wówczas proponujemy rozmaite warsztaty twórcze, plenery, turnieje, zabawy integracyjne, konkursy i quizy. Każdy dzień przynosi nowe wrażenia, a zabawa przeplata się z twórczą aktywnością, odkrywaniem i nauką kolejnych cennych umiejętności. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z Dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, oglądamy filmy, kiedy przyjdzie czas na wyciszenie przed snem. Pod koniec obozów wInterkamp odbywa się Pokaz Finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Dziecka i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!