(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Międzynarodowy Obóz Językowy w Singapurze.jpg
Międzynarodowy Obóz Językowy w Singapurze.jpg

10999 zł

Międzynarodowy obóz językowy w Singapurze

Wiek: 10-17

lokalizacja:
Kampus uniwersytecki w Singapurze

organizator:
Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA

Byłeś już na obozie w USA? Szukasz nowych ekscytujących wrażeń i destynacji? Zapraszamy na obóz językowy do Singapuru! To niesamowite miasto-państwo znajdujący się w Azji Południowo-Wschodniej, który jest globalnym centrum handlu, finansów i transportu. Singapur jest niezwykle ciekawym, tętniącym życiem miastem, gdzie wschód spotyka się z zachodem. Językiem oficjalnym jest angielski dlatego to idealne miejsce do spędzenia językowych wakacji. Ponadto Singapur jest wysoko notowany w rankingach jako najbezpieczniejsze, najczystsze jak i zielone miasto na świecie. Uczestnicy kursu będą mogli poznać zabytki i wyjątkowy styl życia tej metropolii. Mieszkańcy są w świecie znani ze swej życzliwości i uprzejmości, więc kontakt z nimi przyniesie niewątpliwie wiele niezapomnianych wrażeń.

Program w Singapurze jest niebanalny i pomoże młodzieży rozwijać swoje życiowe umiejętności oraz radzić sobie w przyszłości.

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

01/08/2020 - 15/08/2020

dostępne rezerwuj > 10999 zł

Program

Szkoła: BlueSky to międzynarodowa szkoła językowa, która organizuje obozy językowe w różnych krajach na prestiżowych uniwersytetach oferując niestandardowe programy dla dzieci i młodzieży.

Kurs: Nasza grupa odbędzie kurs Public Speaking & Leadership, który koncentruje się na umiejętnościach przywódczych i wystąpieniach publicznych. Program dla młodych liderów ma na celu naukę języka angielskiego i umożliwienie rozwijania nowych umiejętności oraz budowania zaufania poprzez praktyczną naukę i zanurzenie w kulturze.  

Kurs ten to 20 lekcji w tygodniu w grupach międzynarodowych. Pierwszego dnia uczniowie podejmują poziomujący test kwalifikacyjny aby przydzielić ich do odpowiednich grup językowych. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób przez wykwalifikowanych nauczycieli. Celem kursu jest zwiększenie umiejętności w obszarze mówionego angielskiego, a także pomoc w rozwijaniu kluczowych umiejętności życiowych. Program pomaga uczniom budować lepszą przyszłość, zachęcając do rozwijania się w sytuacjach takich jak przywództwo, wystąpienia publiczne, prezentacja i praca zespołowa. Interakcje w klasie z innymi studentami z całego świata zachęcą uczniów do posługiwania się językiem angielskim i budują pewność w komunikacji. Podczas zajęć uczestnicy będą pracować nad projektem w zespole, debatować oraz przygotują prezentację

Program: Szkoła oferuje bogaty program pełen ekscytujących wycieczek. W trakcie 2-tygodniowego wyjazdu zwiedzimy najważniejsze atrakcje Singapuru oraz wejdziemy do Universal Studio! Ten filmowy park atrakcji podzielony jest na 7 stref: Nowy Jork, Hollywood, Zaginiony Świat, Miasto Sci-Fi, Antyczny Egipt, Madagaskar i Zasiedmiogórogród ze Shreka. Będziemy bawić się na kolejkach górskich i karuzelach oraz oglądać ciekawe pokazy, wszystko wokół tematyki znanych filmów i kreskówek jak Jurasic Park, Madagaskar, Shrek czy Transformers.

Będziemy się bawić także w Adventure Cove Waterpark z różnego typu atrakcjami wodnymi jak zjeżdżalnie, sztuczna rzeka z pontonami oraz basen, w którym można pływać z tropikalnymi rybami jak np. płaszczki! Pojedziemy też na wyspę Sentosa gdzie zjedziemy z góry na Skyline Luge na specjalnych sankach!

Zobaczymy symbol Singapuru - Merlion Park, pomnik przedstawiający głowę lwa z tułowiem ryby, jak i pospacerujemy po ogrodach nad zatoką z futurystycznymi wieżami w formie drzew, które stanowią obecnie jedną z największych atrakcji turystycznych miasta, i które nocą mienią się różnymi kolorami. Przejdziemy się po etnicznych dzielnicach jak China Town znanej z wąskich uliczek i niskiej kolorowej zabudowy, Little India, gdzie poczujemy smak Indii poprzez kolorowe stroje i stragany z przyprawami, jak i Arab Street, bardzo urokliwej okolicy z arabskimi kawiarenkami oraz muzułmańską i kolonialną architekturą.

W programie też Marina Bay Sands, Singapore Science Centre oraz zoo gdzie znajdują się m.in. białe tygrysy.

Ponadto zwiedzimy Singapurski Uniwersytet, gdzie studenci uniwersytetu przeprowadzą grę z rywalizacją zespołową jak również zwiedzanie miasta poprzez grę terenową z zadaniami do wykonania.

Wieczorem ekscytujący pokaz świateł Spectra Light Show, impreza barbecue, wieczorny spacer po mieście, jak także gry i zabawy oraz zajęcia z pierwszej pomocy.

Opieka: Grupa przebywa pod stałą opieką polskiego opiekuna oraz lokalnej kadry.

 

Wyżywienie

Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch i kolacja).

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • Kurs językowy 20 lekcji w tygodniu
 • Zakwaterowanie na kampusie (13 noclegów)
 • Wyżywienie 3 posiłki dziennie
 • Opiekę polskiego pilota-opiekuna
 • Transfer z/na lotnisko
 • Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż
 • Materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Pakiet powitalny ATJ Lingwista
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Przelotu oraz obowiązkowych kosztów realizacji programu.

Obowiązkowe koszty realizacji programu:

 • 250 SGD - płatne opiekunowi na zbiórce
 • 100 SGD - kaucja zwrotna za pokój

LOKALIZACJA I DOJAZD

Kampus uniwersytecki w Singapurze

Szkoła proponuje zakwaterowanie na jednym z kampusów uniwersyteckich, gdzie udogodnienia obejmują sale muzyczne, ogród, boiska sportowe i wielofunkcyjne, jadalnię, salonik studencki, salę komputerową i sale do nauki. Pokoje 2-osobowe.

.

Przelot grupowy z Warszawy z polskim opiekunem. Lot z przesiadką. Grupa ma zapewniony transfer z lotniska.

Wielkość bagażu, który można zabrać ze sobą, jest uzależniony od lini lotniczych. 

Dokładne miejsce i godzina zbiórki oraz dozwolona wielkość bagażu będą podane na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Warszawa 6000zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • paszport
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 350 SGD)
 • słownik
 • kostium kąpielowy
 • ręcznik plażowy
 • nakrycie głowy
 • krem z filtrem
 • napoje i kanapki na drogę
 • ręcznik i kosmetyki
 • wygodne buty
 • strój sportowy
 • ubrania na każdą pogodę