(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Morska Przygoda Artystyczna.jpg
Morska Przygoda Artystyczna.jpg

650 zł

Moja Pierwsza Półkolonia

Wiek: 6-10

lokalizacja:
Szkoła Thinking Zone - Olivia Business Center

Półkolonia przeznaczona jest dla ciekawych świata dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas. Będziemy razem świetnie się bawić uczestnicząc w grach terenowych, zajęciach twórczych, przeróżnych zabawach, plenerach sportowych i przygodowych, konkursach i eksperymentach. Nad najmłodszymi uczestnikami będą czuwać doświadczeni kadrowicze z pasją i głową pełną pomysłów.

Zapraszamy na letnie półkolonie z BTA Kompas! Proponujemy popularne i lubiane programy naszych obozów letnich i zimowych w wariancie półkolonii w mieście, dedykowane młodszym dzieciom. Będziemy razem przeżywać przeróżne przygody, zdobywać nowe umiejętności, rozwijać zainteresowania, no i oczywiście świetnie się bawić.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-16.00 na terenie Olivia Business Center w Niepublicznej Szkole Podstawowej Thinking Zone

08.30-09.00 - zbiórka w Thinking Zone
09.00-12.00 - pierwszy blok zajęć programowych (zajęcia w salach Thinking Zone i/lub w plenerze)
12.00-13.00 - przerwa obiadowa
13.00-16.00 - zajęcia programowe w plenerze (w parku, lesie, na terenie rekreacyjnym)
16.00-16.30 - odbiór uczestników z miejsca zbiórki

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

29/06/2020 - 03/07/2020

niedostępny 650 zł

06/07/2020 - 10/07/2020

Brak miejsc 650 zł

13/07/2020 - 17/07/2020

dostępne rezerwuj > 650 zł

03/08/2020 - 07/08/2020

dostępne rezerwuj > 650 zł

10/08/2020 - 14/08/2020

dostępne rezerwuj > 650 zł

Program

Dzień młodego artysty. Zaczniemy od wielkiej mapy inspiracji, porozmawiamy o naszych talentach i pasjach. Będziemy tworzyć żywą orkiestrę, rysować ilustracje do ulubionych książek i wakacyjne pocztówki, robić oryginalne szkatułki. Przygotujemy również plenerowy happening, do którego nauczymy się fragmentu prostej choreografii do wakacyjnego hitu.

Dzień zwinnych sportowców. Ogłaszamy start obozowej olimpiady sportowej na wesoło! Najpierw uroczyste otwarcie, rozgrzewka i trening ogólnosportowy. Każdy z nas weźmie udział w serii konkurencji sportowych. Najważniejsza będzie oczywiście dobra zabawa, zdrowa porcja ruchu, sportowy doping i praca zespołowa. Ostatecznie przecież nie liczy się wynik, a aktywny udział. Przy okazji porozmawiamy także o polskich olimpijczykach, najsłynniejszych sportowcach, popularnych dyscyplinach oraz zasadzie fair play.  

Dzień nadzwyczajnych naukowców. Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień pasjonującej przygody. Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę do lasu, podczas której poznamy podstawy leśnego survivalu. Zaczniemy od spakowania naszych plecaczków i zabrania niezbędnych rzeczy. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy schronienia w lesie i spróbujemy wytropić ślady dzikich zwierząt. Oczywiście porozmawiamy też o ekologii i ochronie środowiska.  

Dzień magii i legendSzelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Znasz niezwykłe losy Harry'ego Pottera? Uwielbiasz tajemnicze opowieści, niezwykłe legendy, księżniczki, elfy i tajemnicze stwory? Razem przeniesiemy się w świat magii! Zrobimy wyjątkowe amulety, weźmiemy udział w lekcjach wróżbiarstwa, zielarstwa i kaligrafii.

Ponadto w programie:

 • orienteering i terenoznawstwo, czyli nauka posługiwania się kompasem i mapą, wyznaczanie kierunków, orientacja w terenie, szkicowanie map terenu i nauka znaków topograficznych
 • gry i zabawy integracyjne
 • quizy i konkursy
 • leśna gra terenowa

Co zabrać

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), okulary przeciwsłoneczne, krem z wysokim filtrem UV
 • bidon na wodę
 • drugie śniadanie 

Wyżywienie

Smaczny, zdrowy obiad w postaci cateringu + napój. Wymagane jest zgłoszenie diet specjalnych. 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Bardzo aktywny program, obiad, opiekę kierownika, kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Dojazdu. 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Szkoła Thinking Zone - Olivia Business Center

.

Prywatna Szkoła Thinking Zone
Olivia Business Center I
Olivia Gate B, Aleja Grunwaldzka 47
80-309 Gdańsk

Dojazd Własny. 

Dojazd Własny 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), okulary przeciwsłoneczne, krem z wysokim filtrem UV
 • bidon na wodę
 • drugie śniadanie