Obóz Superbohaterów

Wiek: 7-12 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. MSB 24.06-05.07.2019 - -
2. MSB 06.07-17.07.2019 - -
3. MSB 18.07-29.07.2019 -
4. MSB 30.07-10.08.2019 -
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 12 lat
Opis

Superbohaterowie żyją wśród nas. To nie żart! Każdego dnia obozowego będziemy przełamywać swoje słabości, aby udowodnić, że superbohaterami nie są tylko komiksowe postaci z nadludzkimi mocami, ale i każdy człowiek, który jest w czymś dobry i jest w stanie nieść pomoc innym. Szybkość, siła i odwaga, ale też zimna krew i rozsądek – przez cały obóz będziemy ćwiczyć, aby choć trochę upodobnić się do ulubionych superbohaterów. Obóz dla wszystkich fanów najodważniejszych i nieustraszonych idolów wszech czasów. 

 

 

Opis programu

Kapitalny strój superbohatera. Przy pomocy przeróżnych materiałów i dodatków własnoręcznie przygotujemy maski, koszulki, peleryny i wiele innych potrzebnych atrybutów z symbolami swoich ulubionych bohaterów. Gdy już wszyscy będą gotowi, można przystąpić do kolejnego etapu – treningu na superbohatera.

Pojedynki na Laser X. To niesamowita gra high-tech. Blastery mają zasięg 60 metrów, a kamizelka z czujnikiem zlicza celne strzały. Kolorowe efekty świetlne oraz dźwięki stereo z pewnością będą dodatkową atrakcją. Trenuj, aby stać się mistrzem. Możesz robić uniki, aby nie zderzyć się z nadciągającymi promieniami (Laser X używa promieni podczerwonych, nie prawdziwego lasera).

LEGO Marvel Super Heroes, Spider-Man. Ktoś zaatakował most! Tylko połączone moce Spidermana, Spider-Girl i Scarlet Spidera pozwolą rozprawić się z Zielonym Goblinem. Ale uwaga! Kraven ‎Łowca wypełzł ze swego tajemnego LEGOwiska. Składać będziemy unikalne zestawy takie jak: Thor vs. Hulk Arena czy Walka o Cysternę ze SpiderManem i Kapitanem Ameryka.

LEGO Batman. Pingwin wdarł się do Jaskini Batmana swoim pojazdem i zaraz odkryje wszystkie sekrety Batmana! Zmień Bruce’a Wayne’a w Batmana. Wybierz jeden z kostiumów Batmana z garderoby (podwodny, z plecakiem lub gniewnego Batmana) i przygotuj się do walki!

Turniej gier Marvel Heroes VR. NOWOŚĆ – konsole PS4 z przystawką Virtual Reality. Dzięki goglom VR przeniesiemy się dosłownie w odległe galaktyki w grze Super Stardust Ultra! Będzie też porządna dawka emocji i zdrowej rywalizacji podczas turniejów gier sieciowych, na konsolach PS3 i PS4 VR.

Codzienne treningi superobohaterów:

 • nauka jazdy Batmobilem
 • wizyta w Jaskini Batmana
 • nauka rzucania batarangiem
 • nauka rzucania tarczą Kapitana Ameryki
 • nauka rzucania Mjollnirem
 • nauka pajęczych ruchów
 • doskonalenie superskoczności

Nauka latania. Dzięki specjalnemu trenażerowi nauczymy się latania. Bez tej umiejętności nie będziemy mogli brać udział w planowanych misjach. Utrzymanie równowagi, odpowiednia pozycja i oczywiście odrobina odwagi – to niezbędne elementy każdego treningu!

Budowanie robotów. Każdy Uczestnik będzie miał okazję zbudować własnego robota IronMan, z którym weźmie udział w grach i zabawach, gdzie główną misją superbohaterów jest walka z szeroko pojętym złem.

Zagadki, tajemnice. Superspryt i superinteligencja to jedna z mocy jaką również musicie zdobyć. Będziemy rozwiązywać zagadki oraz uczyć się szyfrów niezbędnych do przesyłania tajnej korespondencji.

Strażnicy galaktyki. Uczestnicy wezmą udział w kosmicznej misji. Ich zadaniem będzie zdemaskowanie złego Ronana i ocalenia galaktyki. Potrzebować będą do tego wskazówek, które zdobędą, biorąc udział w wieczornej grze terenowej. Zaopatrzeni w mapę, tajemnicze informacje i kompas spróbują wykonać zleconą im misję.

Piniata. Aby potwierdzić swoje nadludzkie umiejętności, superbohaterowie będą mogli powstrzymać brata Thora, Lokiego, przed podbojem Ziemi. Uczestnicy samodzielnie wykonają piniatę ozdobioną czarnymi charakterami.

Warsztaty komiksowe. Będziemy pisać oraz tworzyć niepowtarzalne komiksy. Narysujemy własne historie w obrazkach, plakaty i zorganizujemy wyjątkową wystawę.

Filmy natchnione komiksem. Zobaczymy świetne filmy i animacje, które powstały na podstawie komiksów. Z wypiekami na twarzy rozmawiać będziemy na temat fenomenu Supermena czy Transformersów. Przyjrzymy się dokładniej ich bohaterom i ciekawym motywom.

Wielki zlot superbohaterów. Wciel się w postać superbohatera, nie tylko słowem, ale również całym sobą – począwszy od gestów, na stroju skończywszy. To wyjątkowe wydarzenie uwiecznimy pamiątkową sesją zdjęciową.

Górskie wycieczki. Wakacje na Podhalu to wyjątkowy pretekst, aby rozkoszować się niezwykłą przyrodą Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz świetnie przygotowanymi górskimi szlakami. Najpierw porozmawiamy oczywiście o bezpieczeństwie w górach, a potem z mapą w ręku zaplanujemy trasę naszej pieszej wycieczki. Będzie też czas na szybkie zakupy na Krupówkach.

Park linowy. Odwaga, zwinność i wytrwałość... Superbohaterowie muszą dbać o swoją kondycję i mieć odwagę na nowe wyzwania. Wybierzemy się do parku linowego Stary Bór, gdzie będzie na nas czekać dużo zabawy na wysokościach! Zajęcia przeprowadzą wykwalifikowani instruktorzy na atestowanym sprzęcie.

Zajęcia integracyjne. Specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci. Efekt jest nadzwyczajny. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają i zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Ponadto w programie:

 • wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteki z motywem przewodnim
 • turnieje sportowe i gry terenowe
 • maraton filmów i kreskówek z superbohaterami

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • wycieczka do Tatralandii  – 170 zł
 • wycieczka do Morskiego Oka – 60 zł
 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Co zabrać
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kompas, latarkę z zapasem baterii
 • osoby chętne na wycieczkę do parku wodnego Tatralandia powinny zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty oraz ręcznik, plażowy. strój kąpielowy/kąpielówki i klapki
 • wszystko, co pomoże wam wczuć się w klimat obozu (stroje, gadżety, gry); mile widziany jeden biały T-shirt do przerobienia

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Częstochowa parking przy McDonald's, al.Wojska Polskiego 263/271, kierunek Katowice / parking przy McDonald's, ul. Drogowców 1, kierunek Łódź Autokar 12:25 14:00 118 PLN
2 Gdańsk parking przy hipermarkecie Auchan, ul.Szczęśliwa 3, 80-176 Autokar 06:00 20:05 198 PLN
3 Katowice parking przy McDonald's, al.Górnośląska 40A, kierunek Kraków / parking przy McDonald's, ul.Ofiar Katynia 5, kierunek Opole Autokar 14:05 11:55 128 PLN
4 Kraków parking przy hipermarkecie Carrefour, ul.Zakopiańska 62, 30-001 Autokar 15:30 10:20 118 PLN
5 Leszno parking przy hali Trapez, ul. Zygmunta Starego 1, 64-100 Autokar 09:30 16:50 188 PLN
6 Łódź stacja paliw BP, ul. Kątna 1, 92-638 Autokar 10:25 15:50 168 PLN
7 Opole (okolice) stacja paliw LOTOS, ul.Posiłek 1A, Rogów Opolski 47-300 Autokar 12:50 13:30 158 PLN
8 Poznań tzw. „Dworzec Letni“, ul. Dworcowa 1, 61-801 Autokar 07:40 18:35 188 PLN
9 Szczecin . Łączony 00:00 00:00 198 PLN
10 Toruń stacja paliw ORLEN, ul.Słupska 1, 87-100 Autokar 08:05 18:05 178 PLN
11 Warszawa Pałac Kultury i Nauki, parking przy Pałacu Młodzieży (od strony ul.Świętokrzyskiej) Autokar 08:10 18:10 198 PLN
12 Wrocław (okolice) parking przy McDonald's,ul. Czekoladowa 7, Bielany Wrocławskie 55-040 Autokar 11:25 15:00 178 PLN
13 Białystok Negocjowany
14 Bydgoszcz Negocjowany
15 Olsztyn Negocjowany
16 Lublin Negocjowany
17 Rzeszów Negocjowany
18 Murzasichle Dom pod lasem, Sądelska 127a, 34-531 Murzasichle Własny 16:00 10:00 0 PLN

Dom pod Lasem – Murzasichle

Niezwykle klimatyczny pensjonat znajdujący się w najwyżej położonym punkcie miejscowości Murzasichle (k. Zakopanego), skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry Słowackie, Wysokie i Giewont. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami. Pensjonat ma własną stołówkę, sale świetlicowe, dużo zielonego terenu, zadaszony grill.

http://www.dompodlasem.com.pl/

ul. Sądelska 127a

34-531 Murzasichle

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą.
​Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

Wycieczka do Morskiego Oka  60 zł

Morskie Oko to największe i najpiękniejsze jezioro tatrzańskie, otoczone najwyższymi szczytami Tatr Polskich. To miejsce całkowicie niezwykłe, o wielu obliczach, zależnych od pory roku, dnia, pogody. Trasa do samego Morskiego Oka przebiega wygodną, asfaltową drogą. Na trasie wycieczki znajduje się m.in. malowniczy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza. Po dotarciu do Morskiego Oka możemy pójść na spacer dookoła jeziora, a także udać się do położonego nieco wyżej Czarnego Stawu.

Wycieczka do parku wodnego Tatralandia  170 zł

Słowacki Aquapark Tatralandia oferuje 14 basenów (w tym 9 całorocznych) ze słoną wodą morską, wodą termalną i krystalicznie czystą wodą o temperaturze do 36°C. Dzieci i dorośli mogą się wyszaleć i zrelaksować o każdej porze roku. 5 zjeżdżalni całorocznych + 21 letnich rur i zjeżdżalni.